У Струсівській сільській раді це реальність. Якщо це стосується головного бухгалтера.

Для розуміння документів, які ми оприлюднюємо у цій замітці: перше розпорядження від 4 січня 2016 року про щомісячне преміювання головного бухгалтера протягом першого півріччя у розмірі 50% від зарплати.

Друге преміювання того ж головного бухгалтера за червень (а це є місяць ПЕРШОГО півріччя!) у квітні (тобто, це навіть наперед!) у розмірі ще 100% від зарплати.

Розпорядження про третє преміювання знову ж таки головного бухгалтера і знову ж таки за червень відбулось 1 липня 2016 року. Розмір становив вже 150% від зарплати!!! Що ж це таке робиться в Струсівській сільській раді??? Може ХТОСЬ підкаже…

Ігор Дзвінка


1 comment

  1. Михайло

    Нема там чому дивуватися, якось мусить бухгалтерка списувати бюджетні кошти. Та й не за один місяць то всо було. там нема ніякої корупції. ТАК СКАЗАВ товариш БАРНА С.С.
    Навіть в цілій області вже не було, бо в планах боротьби з корупцією в нього – прочекрк.
    Але якщо треба Вам трошки того добра – приїзджайте до Скали тачками чи возом (багато не маю), то я Вам тої КОРУПЦІЇ назгрібаю і останнє віддам. Он вчора, 23 березня, вже після бузьків) прилетіла до Скали пані Тетяна Вовк, акурат на 19-ту годину, щоб її дісталося трошки корупції. Там є юриста-тракториста, нач. цілого відділу правового супроводу діяльності сільради, то він те все діло їй розжував, і голову нашого своїми рекомендаціями супроводить акурат до СІЗО. Тільки по-закону має діяти селищний голова (таку присягу держслужбовця підписав в 2015 році), але не діє ніяк, то піде за бездіяльність. А по питанню доставки корупції по області (де ще нема-звертайтеся до п.Барни С.С.). Він навіть може її очолити, якщо не вміє орґанізувати боротьбу і викорінення того добра. Я Вам точно кажу, неодноразово звертався, помагає потроху.

Напишіть відгук