111

Скандальна тема з коханками тернопільських високопосадовців у Кракові отримала чергове продовження.

Працівники обласної ради шоковані, що одна з кобіт, яка їздили в Польщу на конгрес, отримала зарплату за лютий більшу, ніж голова Тернопільської обласної ради: 16 тисяч 600 гривень 97 копійок за 18 робочих днів. Керуючий справами облради, екс-регіонал Ваня, який теж “прославився” в Польщі, заробив 19 тисяч 288 гривень 50 копійок за 20 робочих днів. Це при тому, що середня заробітна плата працівників Тернопільської облради 6-8 тисяч. Звичайно, є працівники виконавчого апарату, які мають трошки більше 4 тисяч гривень. Голова облради і заступники отримують по 13 тисяч гривень.

Як відомо, після скандалу з коханками в Кракові тернопільські чиновники почали мститися

 1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Коханки не обов”язково мають “признаватися” де, яким способом і скільки їм “вдалося заробити”. А от держслужбовцям, навіть самого нижчого рівня, як от – голови сільради чи ,по-теперішньому, – ОТГромади – мали б згідно пункту 2 Ст.12-ї Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” № 3206 від 07.04.2011р. оприлюднювати свої доходи в деклараціях за минулий рік до 01 квітня поточного року на своїх ОФІЦІЙНИХ веб-сайтах. Чи ні, панове юристи-трактористи ?? Де Ви там, помагайте НАБУшникам, домагайтеся виконанню українських законів на ділі. Чи Вам всім так добре як є ?? Он, в минулому році, та й в цьому теж, ніде на офіційних веб-сайтах ТОДА і РДА навіть згадки нема, що треба робити якійсь заходи по боротьбі з корупцією, нема планів роботи, а, отже, й про боротьбу нічого не чути. Чи вже побороли, ОЧОЛИВШИ її. Так як це робить ґарант. Молодці !!
    До речі, саме на Благовіщення, тобто завтра, цьому ЗУ виповнюється 6 літ, саме пора до школи такому моцному Закону України (прийнятому, до відома Вашого, по вимозі європейців з американцями). А ми про нього мало що знаємо, бо ми ще й ліниві та читати прийняті закони не вміємо ! Тому-то нам так туго всі реформи йдуть. По Інтернетах дивимося сайти типу instagram (кадировський) чи там де кіно чи баби. Закони і Постанови КМУ треба вивчати, масово і примусово. Організовувати вивчення законів, особливо – депутатами з сіл, старостами. Щоб хоч поняття мали, для чого вони прийшли до влади, що може проста людина попросити в того ж депутата, і що він, згідно своїх повноважень, може зробити. А не тільки йти в депутати, щоб якусь вигоду з того мати, а простого протокола засідання комісії не вміти написати. Позакривали менші сільради, то куди ті старші люди мають звертатися, при потребі ? Ох, наробив той ґарант з тим ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні” № 157-VIII від 05.02.2015 р. Свідомо порушив 94-ту Ст. Конституції України. Для чого таке кіно нам робити ?? Хто його силував, що з того доброго вийшло ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.