Гройсман розкритикував тернопільських дорожників за неякісний ремонт

Поділитися

Про фінансові затрати на такі бравурні екскурсії Західною Україною за рахунок коштів платників податків урядовці вперто мовчать.

Як повідомляла тернопільська інтернет-газета “Про все”, керівник українського уряду Володимир Гройсман, як “валшєбнік на галубом вєртальотє”, завітав сьогодні на Тернопільщину.

Прочитавши у ЗМІ насмішки над керівником уряду, місцевих журналістів не привезли в місцевий аеропорт на зустріч з прем’єр-міністром, а відразу доправили до ресторану “Стожари”, що біля Збаража. Мусила преса годину засмагати в очікуванні столичного гостя. Разом з журналістами на сонці засмагали усі нардепи Тернопільщини з провладної більшості. Гройсман на годину запізнювався. За цей час нам вдалося знайти в інтернет-мережі фото гелікоптера, яким він пересувався по Волині. Також зупинявся він у Золочеві, переглядаючи якість ремонту дороги Львів-Тернопіль.

Таке інспектування викликає лише сміх в експертів. Якби, не приведи Господи, Гройсман очолив уряд Землі, то летів би на орбіту, щоб з космосу дивитися, як живуть люди на планеті, – жартують з урядовця дотепники.

Коли кортеж високопосадовців врешті приїхав на автозаправку, Гройсман першим ділом кинувся виціловуватися з народними депутатами від провладної більшості. Потрапив туди й мер-свободівець Сергій Надал. Він просто їхав в одному бусі з керівником уряду. Також супроводжували Володимира Гройсмана і голова облдержадміністрації Барна та облради Віктор Овчарук.

На заправці Степан Барна показав на карті-схемі що, де і за скільки ремонтується. Цього року з держбюджету дали на ремонт доріг Тернопілля у тричі більше, ніж торік . Нині це близько 600 мільйонів гривень. Торік – 200 млн. Правда, Барна просив ще, але керівник Кабміну лише відмахнувся.

Коли Гройсман приїхав, дорожники “включили показуху”. Вся чиновницька братія у супроводі преси рушила на оглядини щойно поремонтованої дороги. Похвалитися не вийшло. Керівник уряду розкритикував якість ремонту. Назвав щебінь, який встелили – “мєлкозєрністий”. Богдан Юлик, який очолює Службу автомобільних доріг у Тернопільській області переконував, що все за стандартами. Гройсман, який заробив статки саме на асфальтуванні Вінниці і “з’їв зуби” у цій справі, не погодився.  Перелякане начальство дорожників пообіцяло все виправити. Гройсман пострахав згодом перевірити.

Задати якісь питання керівнику уряду під час спілкування з пресою було дуже складно, бо вся ця “показуха” дуже гуділа і шипіла. Лише люди, які стояли поруч могли хоч щось запитати в столичного гостя.

ПОКИ ВСІ ОЧІКУВАЛИ НА ГРОЙСМАНА, У КУЩАХ ДОРОЖНИКИ ЩЕ МАЛЮВАЛИ СТОВПЦІ

НАВІТЬ ДОРОГУ МИЛИ ПЕРЕД ПРИЇЗДОМ
ЯКІСТЬ АСФАЛЬТНОГО ПОКРИТТЯ НЕ СПОДОБАЛАСЬ ГРОЙСМАНУ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ

Фоторепортаж із приїзду керівника уряду в Західну Україну

На трасі “Львів – Тернопіль”
Столичний віп-екскорт преси, яка обслуговувавав інформаційно Гройсмана
ГРОЙСМАН МАЙЖЕ ЯК ПУТІН -ЗА КЕРМОМ “КОМБАЙНА” ЯКОГО ДІДЬКА ПОПЕРСЯ НА УКЛАДЧИКА АСФАЛЬТУ?
ПРОЙШОВСЯ ГРОЙСМАН І СВІЖО ВСТЕЛЕНИМ АСФАЛЬТОМ

БІЛЯ СТОЖАРІВ. ПОЧУТИ ПРОМОВУ КЕРІВНИКА УРЯДУ БУЛО СКЛАДНО, ОСКІЛЬКИ ТЕХНІКА ПРАЦЮВАЛА НА ВСЮ ПОТУЖНІСТЬ, ЩОБ ПОКАЗАТИ “РОБОТУ”

БІЛЯ “СТОЖАРІВ” ГРОЙСМАНУ НЕ СПОДОБАВСЯ РЕМОНТ, ЗОКРЕМА ЯКІСТЬ ЩЕБНЮСкільки заробив тернопільський “сніговик”?

Фоторепортаж із приїзду прем’єр-міністра України Гройсмана на Тернопільщину