Гройсман розкритикував тернопільських дорожників за неякісний ремонт

Поділитися

Про фінансові затрати на такі бравурні екскурсії Західною Україною за рахунок коштів платників податків урядовці вперто мовчать.

Як повідомляла тернопільська інтернет-газета “Про все”, керівник українського уряду Володимир Гройсман, як “валшєбнік на галубом вєртальотє”, завітав сьогодні на Тернопільщину.

Прочитавши у ЗМІ насмішки над керівником уряду, місцевих журналістів не привезли в місцевий аеропорт на зустріч з прем’єр-міністром, а відразу доправили до ресторану “Стожари”, що біля Збаража. Мусила преса годину засмагати в очікуванні столичного гостя. Разом з журналістами на сонці засмагали усі нардепи Тернопільщини з провладної більшості. Гройсман на годину запізнювався. За цей час нам вдалося знайти в інтернет-мережі фото гелікоптера, яким він пересувався по Волині. Також зупинявся він у Золочеві, переглядаючи якість ремонту дороги Львів-Тернопіль.

Таке інспектування викликає лише сміх в експертів. Якби, не приведи Господи, Гройсман очолив уряд Землі, то летів би на орбіту, щоб з космосу дивитися, як живуть люди на планеті, – жартують з урядовця дотепники.

Коли кортеж високопосадовців врешті приїхав на автозаправку, Гройсман першим ділом кинувся виціловуватися з народними депутатами від провладної більшості. Потрапив туди й мер-свободівець Сергій Надал. Він просто їхав в одному бусі з керівником уряду. Також супроводжували Володимира Гройсмана і голова облдержадміністрації Барна та облради Віктор Овчарук.

На заправці Степан Барна показав на карті-схемі що, де і за скільки ремонтується. Цього року з держбюджету дали на ремонт доріг Тернопілля у тричі більше, ніж торік . Нині це близько 600 мільйонів гривень. Торік – 200 млн. Правда, Барна просив ще, але керівник Кабміну лише відмахнувся.

Коли Гройсман приїхав, дорожники “включили показуху”. Вся чиновницька братія у супроводі преси рушила на оглядини щойно поремонтованої дороги. Похвалитися не вийшло. Керівник уряду розкритикував якість ремонту. Назвав щебінь, який встелили – “мєлкозєрністий”. Богдан Юлик, який очолює Службу автомобільних доріг у Тернопільській області переконував, що все за стандартами. Гройсман, який заробив статки саме на асфальтуванні Вінниці і “з’їв зуби” у цій справі, не погодився.  Перелякане начальство дорожників пообіцяло все виправити. Гройсман пострахав згодом перевірити.

Задати якісь питання керівнику уряду під час спілкування з пресою було дуже складно, бо вся ця “показуха” дуже гуділа і шипіла. Лише люди, які стояли поруч могли хоч щось запитати в столичного гостя.

ПОКИ ВСІ ОЧІКУВАЛИ НА ГРОЙСМАНА, У КУЩАХ ДОРОЖНИКИ ЩЕ МАЛЮВАЛИ СТОВПЦІ

НАВІТЬ ДОРОГУ МИЛИ ПЕРЕД ПРИЇЗДОМ
ЯКІСТЬ АСФАЛЬТНОГО ПОКРИТТЯ НЕ СПОДОБАЛАСЬ ГРОЙСМАНУ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ

Фоторепортаж із приїзду керівника уряду в Західну Україну

На трасі “Львів – Тернопіль”
Столичний віп-екскорт преси, яка обслуговувавав інформаційно Гройсмана
ГРОЙСМАН МАЙЖЕ ЯК ПУТІН -ЗА КЕРМОМ “КОМБАЙНА” ЯКОГО ДІДЬКА ПОПЕРСЯ НА УКЛАДЧИКА АСФАЛЬТУ?
ПРОЙШОВСЯ ГРОЙСМАН І СВІЖО ВСТЕЛЕНИМ АСФАЛЬТОМ

БІЛЯ СТОЖАРІВ. ПОЧУТИ ПРОМОВУ КЕРІВНИКА УРЯДУ БУЛО СКЛАДНО, ОСКІЛЬКИ ТЕХНІКА ПРАЦЮВАЛА НА ВСЮ ПОТУЖНІСТЬ, ЩОБ ПОКАЗАТИ “РОБОТУ”

БІЛЯ “СТОЖАРІВ” ГРОЙСМАНУ НЕ СПОДОБАВСЯ РЕМОНТ, ЗОКРЕМА ЯКІСТЬ ЩЕБНЮКоментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Скільки заробив тернопільський “сніговик”?

Фоторепортаж із приїзду прем’єр-міністра України Гройсмана на Тернопільщину