Такої антиреклами Службі автомобільних шляхів годі шукати. Оце так наремонтували наші дорожники…
Сумно, що керівник Кабміну, оглядаючи так звані відремонтовані дороги Волинської, Львівської та Тернопільської областей скористається навіть не автомобілем підвищеного комфорту… А пересічним українцям тими дорогами потім їздити старими розбитими рейсовими автобусами…
Сумно, що за кошти платників податків уряд влаштовує чергову показуху.
Востаннє Гройсман приїжджав на Тернопільщину 8 грудня 2016 року.
Для чого приїздив прем’єр-міністр України Гройсман на Тернопільщину – можна пригадати ось тут.
Журналіст інтернет-газети “Про все” тоді запитував Гройсмана про його “зрівняйлівку у 3200, про інфляційні процеси ( детальніше див. відео з 17 хвилини 30 секуди)