На офіційній сторінці групи з’явилось відео і фото з концерту у файному місті. У відеозаписів викладено пісню Кузьми Скрябіна “Мовчати”, слова до якої написав тернополянин Андрій Підлужний, а музику – цілий квартет – С. Гера, А. Кузьменко, А. Підлужний, О. Зволінський. “Океан Ельзи” цю пісню ще ніколи її не виконував. про це розповів Святослав Вакарчук.
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/18622240_10213076548694344_7840846153859711058_n-150x150.jpg)
У Тернополі кепкують з ремонтників, які за 5 разів не спромоглися “залатати” дорогу
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2017/05/18622182_426840684351640_8089518604512135566_n-150x150.jpg)