Українська служба телеканалу “Євроньюз” припинила мовлення

Штаб-квартира телеканалу Євронюз в ліоні (Франція)
Штаб-квартира телеканалу Євроньюз в ліоні (Франція)

Українська служба міжнародного телеканалу «Євроньюз» припинила мовлення українською мовою. Це відбулося о 19-й годині за київським часом у неділю. Попереднього дня українська служба Euronews анонсувала це припинення мовлення українською і попрощалася з глядачами і читачами після майже 6 років роботи.
Серед коментарів до цього анонсу у фейсбуці були і слова жалю, і чимало критичних зауважень на адресу роботи української служби.Раніше повідомляли, що офіційною причиною закриття служби була відсутність поточного фінансування з українського боку і старі борги тодішньої Національної телекомпанії України (з січня 2017 року – Національна суспільна телерадіокомпанія України).

Українська служба Euronews почала мовлення в серпні 2011 року.

За даними видання «Детектор-медіа», з 2015 року ліцензією на українську версію міжнародного телеканалу Euronews володіє медіагрупа Inter Media Group Дмитра Фірташа і Сергія Льовочкіна. Влітку 2016 року стало відомо, що канал Euronews може припинити мовлення українською через рішення Inter Media Group.

Тим часом в українських судах триває розгляд справи за позовом акціонерного товариства Euronews SA до Національної телекомпанії України про стягнення з НТКУ заборгованості за ліцензійною угодою від 21 жовтня 2010 року у розмірі понад 10,5 мільйонів євро (НТКУ була власником ліцензії на українську версію Euronews у 2010–2014 роках).

За повідомленнями, ліквідація української мовної служби телеканалу Euronews відбувається одночасно з розширенням фінансованої Москвою російської служби каналу. Трансляція російської версії «Євроньюз» в Україні заборонена після початку агресії Росії, як і трансляція низки російських телеканалів, повідомляє “Радіо Свобода”

Коментарі

Leave a Reply

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Loading…

  0

  “Океан Ельзи” у Тернополі виходив двічі на біс

  У Тернополі знайшли 9 пар номерних знаків іноземних автомобілів