Штаб-квартира телеканалу Євроньюз в ліоні (Франція)

Українська служба міжнародного телеканалу «Євроньюз» припинила мовлення українською мовою. Це відбулося о 19-й годині за київським часом у неділю. Попереднього дня українська служба Euronews анонсувала це припинення мовлення українською і попрощалася з глядачами і читачами після майже 6 років роботи.
Серед коментарів до цього анонсу у фейсбуці були і слова жалю, і чимало критичних зауважень на адресу роботи української служби.Раніше повідомляли, що офіційною причиною закриття служби була відсутність поточного фінансування з українського боку і старі борги тодішньої Національної телекомпанії України (з січня 2017 року – Національна суспільна телерадіокомпанія України).

Українська служба Euronews почала мовлення в серпні 2011 року.

За даними видання «Детектор-медіа», з 2015 року ліцензією на українську версію міжнародного телеканалу Euronews володіє медіагрупа Inter Media Group Дмитра Фірташа і Сергія Льовочкіна. Влітку 2016 року стало відомо, що канал Euronews може припинити мовлення українською через рішення Inter Media Group.

Тим часом в українських судах триває розгляд справи за позовом акціонерного товариства Euronews SA до Національної телекомпанії України про стягнення з НТКУ заборгованості за ліцензійною угодою від 21 жовтня 2010 року у розмірі понад 10,5 мільйонів євро (НТКУ була власником ліцензії на українську версію Euronews у 2010–2014 роках).

За повідомленнями, ліквідація української мовної служби телеканалу Euronews відбувається одночасно з розширенням фінансованої Москвою російської служби каналу. Трансляція російської версії «Євроньюз» в Україні заборонена після початку агресії Росії, як і трансляція низки російських телеканалів, повідомляє “Радіо Свобода”

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    А Ви не пробували, мої любі, “зробити” ЄВРОНЬЮЗ від Тернопільської обласної ради і від Тернопільської облдержадміністрації “до самих до окраин”, тобто – до Скали, до Вигоди, до Шумська чи Збаража??? Нє??? То чим Ви взагалі займалися зі всякими Барнами-Овчаруками??? Як побільше урвати і поскоріше “виїхати” з УЦкраїни??? Встигнете! Робіть поки-що тут і для цього! Що не зрозуміло??? І всіх тих церковних “діячів”, котрих перереєстровуєте – озадачте: написатиПАПІРУС на “ЕРУ”, до тих живих олігархів, щоб була зранку молитва за Україну на українській мові!!! Напишіть, на рівні церковних громад, бо вони на мене одного – болт забили. Різьба – ліва. Але може зірватися, бо – дрібна дуже. Правнуки хочуть чути молитву по-українськи, щоб знали яку ЗЕМЛЮ може їм треба ЗАХИЩАТИ. В недалекому майбутньому, бо – москаль не спить…

Напишіть відгук