Чи потрібен тернополянам бездумний розвиток туризму: у Барселоні місцеві мешканці провели акцію проти туристів

Поділитися

На Тернопільщині чиновники-ідіоти розвивають туризм ще з часів, коли за 60 тисяч гривень львівські науковці написали докторську дисертацію голові облдержадміністрації Василеві Коломийчуку. Новизну в “наукову роботу” з освоєння бюджетних коштів внесли несподівану – розвиток туризму піднесе економіку нашого краю. Приколювались з цієї докторської всі науковці України. Проте, новоспечений доктор економічних наук пролобіював цю тезу в усі державні програми з  розвитку Тернопілля, бо були затрачені кошти на наукові дослідження цілого інституту. Коломийчука не має при владі чимало років, але цей маразм перекочовує з програми в програму. Різноманітні лихварі та авантюристи прикриваються тезою розвитку туризму і ще більше спаскуджують файне місто.

 Днями кілька сотень жителів Барселони влаштували акцію протесту проти масового туризму на найпопулярнішому серед туристів міському пляжі Барселонета. Про це пише BBC. Учасники акції вивісили плакати з написами “Ми не хочемо туристів”, “Припиніть масовий туризм” та іншими.

Акцію організували жителі району Барселонета, до них також приєдналися жителі інших районів каталонської столиці. Район Барселонета знаходиться між портом Барселони і Олімпійським селом, це одне з основних місць скупчення туристів.

У районі, який виходить на набережну, знаходиться багато готелів і ресторанів, а багато квартир в будинках здаються відпочиваючим. Жителі Барселони незадоволені поведінкою туристів, а також тим, що через різке зростання числа туристів в місті ростуть ціни на оренду квартир.

“Раніше ми жили поруч зі злодіями і наркоманами, намагалися нормально уживатися, і у нас це виходило. Але туризм знищив все”, – сказала одна з учасниць акції.

У першому півріччі Іспанія встановила черговий рекорд за кількістю іноземних туристів – до країни прибули 36,4 мільйона осіб. Прем’єр Іспанії Маріано Рахой заявив, що туризм забезпечує 11% ВВП країни.

Тобто, комусь прибутки, а місцеве населення має відчувати незручності через таку економічну модель…

Саакашвілі: в Україні подолати корупцію легше, ніж у Грузії

24 вересня завершаться алкофестивалі тернопільських шинкарів на чолі з регіоналом з Настасова