Пора правоохоронцям звернути увагу на головного корупціонера в Зборівському районі?

Поділитися

Такий коментар під офіційним постом Зборівської райдержадміністрації розмістив один із користувачів Фейсбуку. Пост стосувався інформації, розміщеної на сайті “Про все”  щодо побудови дороги в село Лопушани. Ми розміщували навіть дві замітки. Друга мала назву “Усі дороги ведуть в Лопушани, або Корейці на полях Тернопільщини”

У ній розкривається корупційна складова так званого корейського інвестора, а насправді – оточення нардепа Ігоря Побера.

Саме по цій  статті керівництво Зборівщини дало офіційну “жувачку”, яка розрахована на якихось лохів, а не думаючих людей:

Спростування інформації очільником Зборівського району Ігорем Яворським стосовно розміщення сонячної електростанції в селі Лопушани Гукалівської сільської ради та ремонтних робіт дороги місцевого значення вищезгаданого населеного пункту
«Перш ніж робити ті чи інші висновки щодо ситуації, яка склалася в с. Лопушани, я би радив журналістам брати до уваги думку всіх задіяних сторін. Я не бачу тут проблеми, навпаки – лише позитив! Земельні ділянки, на яких планується розміщення сонячної електростанції знаходяться під лініями електропередач, де згідно із законодавством України забороняється вирощування сільськогосподарських культур. Тому, щоб дану територію використати з користю для населення, вирішили розмістити там сонячні батареї, які можуть використовуватись як для генерації екологічно безпечної електроенергії з метою подальшої реалізації в загальнодержавну електромережу за зеленим тарифом, так і для вироблення електроенергії для власного споживання. Даний проект має ряд переваг: по- перше, орендуючи дану ділянку, фірма сплачуватиме близько 1 млн. грн. в рік від орендної плати, що значно покращить соціально- економічний стан громади; по- друге, на майбутньому підприємстві працюватиме близько 30 чоловік та сезонні працівники для обслуговування батарей із забезпеченням високої заробітної плати, що дасть змогу працевлаштуватись жителям громади та зменшить рівень безробіття в районі. Далі, моєю особистою позицією було реєстарація Україно-Корейської фірми саме на території Гукалівської сільської ради Зборівського району, від чого прямі податкові надходження отримуватиме вищезгадана сільська рада. Також було прийнято рішення про допомогу Гукалівській сільській раді в ремонті будинку культури, ФАПу та доріг місцевого значення.
На громадських слуханнях в селі Лопушани з питання будівництва та розміщення сонячної електростанції на території Гукалівської сільської ради Зборівського району(за межами населеного пункту), мешканці села одноголосно підтримали проект. Я не бачу проблеми, а навпаки, підтримую розвиток та процвітання сільських місцевостей. І мене радує, що дійшли руки до реконструкції дороги від села Олієва до села Лопушани, ремонтні роботи на якій не проводились ще з часів радянського союзу. І не важливо чи це за сприянням народного депутата, чи голови облдержадміністрації чи когось іншого проведені дані роботи. Насамперед ми повинні за це подякувати.
Звертаючись до порядних журналістів, в першу чершу прошу підтримати починання у розвитку громади та разом йти до спільної мети – процвітання нашої держави, яке починається з кожного окремого населеного пункту!»

Під офіційною писулькою, один із користувачів відгукнувся досить непривабливо, але цілком заслужено про керівництво райдержадміністрації. Хамська відповідь чиновників Зборівської райдержадміністрації просто шокує…

Патрульні повернули матері загублену дитину

СБУ взяло Надала за яйця