Пора правоохоронцям звернути увагу на головного корупціонера в Зборівському районі?

Поділитися

Такий коментар під офіційним постом Зборівської райдержадміністрації розмістив один із користувачів Фейсбуку. Пост стосувався інформації, розміщеної на сайті “Про все”  щодо побудови дороги в село Лопушани. Ми розміщували навіть дві замітки. Друга мала назву “Усі дороги ведуть в Лопушани, або Корейці на полях Тернопільщини”

У ній розкривається корупційна складова так званого корейського інвестора, а насправді – оточення нардепа Ігоря Побера.

Саме по цій  статті керівництво Зборівщини дало офіційну “жувачку”, яка розрахована на якихось лохів, а не думаючих людей:

Спростування інформації очільником Зборівського району Ігорем Яворським стосовно розміщення сонячної електростанції в селі Лопушани Гукалівської сільської ради та ремонтних робіт дороги місцевого значення вищезгаданого населеного пункту
«Перш ніж робити ті чи інші висновки щодо ситуації, яка склалася в с. Лопушани, я би радив журналістам брати до уваги думку всіх задіяних сторін. Я не бачу тут проблеми, навпаки – лише позитив! Земельні ділянки, на яких планується розміщення сонячної електростанції знаходяться під лініями електропередач, де згідно із законодавством України забороняється вирощування сільськогосподарських культур. Тому, щоб дану територію використати з користю для населення, вирішили розмістити там сонячні батареї, які можуть використовуватись як для генерації екологічно безпечної електроенергії з метою подальшої реалізації в загальнодержавну електромережу за зеленим тарифом, так і для вироблення електроенергії для власного споживання. Даний проект має ряд переваг: по- перше, орендуючи дану ділянку, фірма сплачуватиме близько 1 млн. грн. в рік від орендної плати, що значно покращить соціально- економічний стан громади; по- друге, на майбутньому підприємстві працюватиме близько 30 чоловік та сезонні працівники для обслуговування батарей із забезпеченням високої заробітної плати, що дасть змогу працевлаштуватись жителям громади та зменшить рівень безробіття в районі. Далі, моєю особистою позицією було реєстарація Україно-Корейської фірми саме на території Гукалівської сільської ради Зборівського району, від чого прямі податкові надходження отримуватиме вищезгадана сільська рада. Також було прийнято рішення про допомогу Гукалівській сільській раді в ремонті будинку культури, ФАПу та доріг місцевого значення.
На громадських слуханнях в селі Лопушани з питання будівництва та розміщення сонячної електростанції на території Гукалівської сільської ради Зборівського району(за межами населеного пункту), мешканці села одноголосно підтримали проект. Я не бачу проблеми, а навпаки, підтримую розвиток та процвітання сільських місцевостей. І мене радує, що дійшли руки до реконструкції дороги від села Олієва до села Лопушани, ремонтні роботи на якій не проводились ще з часів радянського союзу. І не важливо чи це за сприянням народного депутата, чи голови облдержадміністрації чи когось іншого проведені дані роботи. Насамперед ми повинні за це подякувати.
Звертаючись до порядних журналістів, в першу чершу прошу підтримати починання у розвитку громади та разом йти до спільної мети – процвітання нашої держави, яке починається з кожного окремого населеного пункту!»

Під офіційною писулькою, один із користувачів відгукнувся досить непривабливо, але цілком заслужено про керівництво райдержадміністрації. Хамська відповідь чиновників Зборівської райдержадміністрації просто шокує…

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Патрульні повернули матері загублену дитину

СБУ взяло Надала за яйця