Як Степан Барна та Богдан Юлик знищують дороги на Тернопільщині

Поділитися

Після призначення головою Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни, усі недобитки Януковича та інша регіональна нечисть області знайшла прихисток  під крилом порошенківського ставленика. Про це вже багато написано, але ні громадськість, ні сама влада, ні регіонали на це не реагують. Коли йдеться про кнопкодавство порошенківцями-екс-регіоналами в облраді, то Степан Барна  вдає сліпого.

Проблема ця зійшлася клином не в Барні. Нічим не кращим був попередник Степана Барни після Революції Гідності свободівець Олег Сиротюк. Саме на ньому лежить провина, що не спромігся очистити владу краю від манкуртів з березня по листопад 2014 року.

Не меншого розголосу отримують новини “господарювання” колишніх регіоналів, наприклад, Богдана Юлика зі Служби автомобільних доріг Тернопільської області.

Колишній керівник останнього державного асфальтного заводу на Тернопільщині, який занапастила сучасна влада, Ігор Терновий оприлюднив у фейсбуці цікавий пост:”Ще раз до теми про зважувальні комплекси. Вчора начальник лабораторії ДП “Тернопільський облавтодор” Петро Табака в себе на сторінці розповів про ганебну ситуацію зі зважуванням великовагових автомашин і про освоєння державних коштів приватними структурами, про невиплату зарплати в Тернопільському облавтодорі. Крик душі. Сьогодні, очевидно під тиском свого керівництва, він свій допис видалив , але Інтернет він такий – усе пам’ятає…”

 

***

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Підписатися на наші новини можна в twitter та instagram 

 

На Тернопільщини вкрали 4 велобайки

Температурна амплітуда понеділка вражає: від +11 до +31