111

“Сьогодні спільно з головою ОДА Олегом Синюткою та керівником Департаменту освіти Lubomyra Mandziy ми без попередження відвідали навчально реабілітаційний центр у Львові для діток з інвалідністю, в основному це глухонімі дітки.
Жах, який ми побачили, описати важко. Але кульмінацією стала записка, яка лежала поруч з мішками картоплі, які як пояснив нам директор зберігається в газельці для дітей навчального закладу, а в записці чітке розпреділення кому з підлеглих скільки картоплі роздати.
Якими треба бути моральними уродами, щоб красти в дітей інвалідів туалетний папір, мило, їжу. Як треба ненавидіти цих дітей, щоб таке витворяти.
Сьогодні за дорученням Голови ОДА буде видано розпорядження щодо повної перевірки даного навчального закладу з залученням контролюючих органів . Сподіваємося, що на час перевірки, даного директора буде усунуто від виконня обов’язків, щоб він не міг впливати на перевіряючих, які були сліпими всі попередні роки”,- повідомляє Галина Янко.

У Тернополі не крадуть бараболі. У Тернополі за бюджетні гроші роблять ремонти, а потім задурно прихватизують. Тільки скандалу не буде, оскільки порошенківці і свободівці домовились…

1 comment

  1. Amir Allozawr

    Реальний теччеризм в дії. Теччер відібрала у дітей молоко, а львівські жлобки – картоплю. В нас в Тернополі пішли на рекорд: відбирають приміщення. Прямо згадується Єгор Гайдар, який на вчителів, лікарів, інженерів, вчених, працівників культури й інфраструктури сказав: “это не средний класс, это иждивенцы”. Привид вільного ринку блукає Україною. Конкуруй, або здохни, а благодійність – економічне збочення. Ось такий результат реформ, яким “нема альтернативи”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.