Мешканці вулиці Миру в Тернополі минулого року раділи, що влада виділила кошти на ремонт дороги. Проте, з першим дощем люди були прикро вражені, як дорогу залило водою, бо злив комунальники не чистять. На кожен дощ приїжджає трактор з щіткою і очищує решітку від бруду, яка за кілька секунд забивається.

Відбувається так тому, що прибирання міста Тернополя вкрай погане. Відколи мер Сергій Надал і його заступник Владислав Стемковський вирішили “освоїти” 15 мільйонів гривень, які з бюджету виділяються на прибирання, відтоді файне місто запилючене і страшенно брудне.

Днями комунальники перерили відремонтовану дорогу, бо міняли трубу. Ну як же – новй асфальт. хіба заслуговують тернополяни їздити і ходити рівними дорогами? 

Про планування робіт комунальними міста з різними галузевими підприємствами не йдеться. хіба Стемковський для цього призначений? Головне бабло “косити”!

Після заміни труби і жахливо відремонтованого асфальту на вулиці Миру, комунальники так сяк зробили колодязь, навколо якого залили газон бетоном. Такого паскудства тернополяни ще не бачили.1 comment

  1. Даник Михайло

    Як тернопільський міський голова САМ СЕБЕ ПЕРЕХИТРИВ. Зайшов на “його” сайт щоб попросити той щебінь з верхнього шару дороги над Ставом та й завезти на вул. Достоєвського та Петриківську, позасипати ями, зверху дати доброго асфальту і файно закоткувати. На це треба додатково невеличких коштів, бо це все – на масиві Дружба робити треба. А він (голова) ТАК ОРГАНІЗУВАВ роботу сайту, щоб БІЛЬШЕ НІЯКЕ ЗВЕРНЕННЯ до НЬОГО не ПРИХОДИЛО, щоб він нічого не розглядав і не скориговував ніякі там плани ремонтів, плани фінансування і т.п. Ніякі сесії не скликав, щоб тихо йому жилося. Та зрозумійте, пане голово, що від тюрми і від суми – ніхто не застрахований. Незамінимих людей НЕМА. Не хочете Ви з людьми по-людськи, будуть люди знати що мають робити далі. От і все! Або прислухаєтеся до людей, до їхніх побажань, або … Щось мені підказує серце, що Ви дружите з розумом.

Напишіть відгук