Збірна України програла ісландцям 2-0

Поділитися

Після неймовірної перемоги над збірною Туреччини 2-0, українські вболівальники сподівались, що наші футболісти також здолають й збірну Ісландії. У це вірила вся Україна навіть після завершення першого тайму. Гра була на рівних, інколи наші навіть суттєво переважали у володінні м’ячем, втім, до реальних загроз справа фактично не доходила, якщо не брати до уваги прохід Коноплянки на 6 хвилині.

Коли ж розпочався другий тайм, вікінги взяли активно за справу і на 46 хвилині вийшли вперед. Момент був спірний. Хоч як не стогнав Вацко в коментаторській будці, гол нам зарахували. Ще через 20 хвилин той же Гільфі Сігурдссон подвоїв перевагу.

Попереду українців очікує дві важкі гри – з аутсайдерами з Косово та лідерів групи – хорватами.