Від початку жовтня тернополяни були шоковані алкотрешом, що накрив файне місто. Вперше за роки Незалежності бидлуваті шинкарі окупували територію біля символу файного міста – катедрального собору Непорочного зачаття Діви Марії. 

8 жовтня у Тернополі чомусь вирішили вшановувати 75-річницю утворення УПА, хоч сама організація створена на Покрову – 14 жовтня. Проте, місцеві козаки таким чином примазались до символічної дати із своєю 4 річницею утворення. Найбільше роздратувало людей, що на козацьке свято вирішили встановити кулінарний рекорд – зготувати яйця 800 биків.

Як вписуються яйцебичачі рекорди до ювілею УПА? Конкретної відповіді ніхто так і не отримав, якщо не враховувати примітивні жарти нижче пояса, вибачайте за грубість, старих пердунів.

Проте краяни задоволені, що своєю негативною реакцією на бидлуваті жарти і примітивізм змусили організаторів ідіотських рекордів відмовитись від споювання тернополян в громадському місці. Ініціатор яйцебичачого рекорду Ігор Парій зі сцени заявив, що на майдані гості не знайдуть ні самогонки, ні алкоголю. Насправді, це нормально. Так і має бути. І таким хвалитись – алогічно. Це те саме, якби пекар хвалився смачним хлібом чи музикант – гарною граю. Так повинно бути. Це норма!

І ще. Після встановленого рекорду варто нормально поприбирати на майдані…

Напишіть відгук