111

Голова Зборівської райдержадміністрації Ігор Яворський відомий на Тернопільщині як скандаліст та самодур. Особливо він прославився із земельними оборутками.Останній скандал на всю Україну – із першим заступником Михайлом Бігусом. Після розгоряння скандалу – губернатор правдами-неправдами притушив проблему у публічній площині.

Нині керівник Зборівського району зайнявся власним піаром. Ігор Яворський почав особисто поширювати інформацію у соцмережах як він працює. Правда, у зміст не вникає. Після революції Гідності, де Яворський простояв під облдержадміністрацією нібито блокуючи роботу, тепер він “інспектує ремонти доріг” на Зборівщині. Заодно возить за собою кандидата в депутати…

Із скріншоту повідомлення Яворського помітно, що за добу ніхто не схвалив лайком його роботу, ні тим більше не поширив цю ганьбу в просторах Фейсбуку. Чому? Та навіть з фото помітна ніяка якість тих робіт.


2 comments

  1. Михайло, 58 років

    Якщо влада сама безпосередньо буде здійснювати КОНТРОЛЬ за якістю ремонтів доріг – дороги будуть скрізь : і в селищного голови, і в його кума та свата, а якщо об”єм робіт (і асигнована сума на нього) великі, то і в коханки. Знаємо, таке проходили за радянської влади. Від тієї пори дороги капітально не ремонтувалися (в наших краях зокрема), то тепер пропоную в обов”язковому порядку в КОМІСІЇ по КОНТРОЛЮ ЗА ЯКІСТЮ РЕМОНТУ ТА ПРИЙМАННЯ по АКТУ виконані роботи включати громадські організації тої місцини, де проводяться ремонти, тої сільради (бо є й дороги загальнодержавного значення, не тільки районного), і якщо активна громадськість це зрозуміє і зуміє при допомозі ТОДА та облради створити такий механізм – дороги появляться. Я от недавно наткнувся на таку інформацію, що очільник ТОДА, заглядаючи в перспективу на 2018 рік, на той бюджет) заїкнувся про збільшення фінансування на ремонти доріг. Якщо хочемо доріг – організуймо контроль за їх черговістю, фінансуванням та якістю виконання робіт ! Будуть дороги, хоч і при недостатньому фінансуванні (адже війна ще не закінчена). Бути дорогам, якщо тримати все на контролі !

  2. Микола

    це піпець… потім ще й районці будуть фото про ремонт дороги.. з фото видно який брак женуть…це їм асфальт дав Юлик за приміщення спортклубу в кінотеатрі?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.