Барна хоче позбавити безкоштовного харчування учнів молодших класів

Поділитися

Народний депутат від фракції БПП Олег Барна знайшов, хто об`їдає країну, – учні молодших класів. Барна зареєстрував цілий законопроект про те, як державі зекономити на школярах і почати вже нарешті процвітати.

Народний депутат від фракції БПП Олег Барна зареєстрував у парламенті законопроект №7314, яким пропонується скасувати безкоштовне харчування для учнів молодших класів.

Законопроект опублікований на сайті Верховної Ради.

На сьогоднішній день закон України “Про загальну середню освіту” зобов’язує місцеві влади забезпечувати безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей з особливими освітніми потребами, а також учнів 1-4 класів.

Депутат пропонує додати до списку ще дітей багатодітних і неповних сімей, проте видалити з переліку учнів молодших класів.

Барна вважає, що в українських державних і муніципальних школах повинно бути введено обов’язкове харчування для всіх дітей: з 1-го по 11-й клас. При цьому місцеві бюджети повинні сплатити не менше 30% вартості сніданків і обідів, а ще до 70% цієї суми повинні покрити батьки або особи, які їх замінюють.

Таким чином, в разі прийняття законопроекту, в Україні введуть плату за харчування в школах для всіх учнів, ua1.com.ua

На Тернопільщині в один день згоріло двоє курців

Пашинський наймав снайперів для розстрілу Майдану?