111

Народний депутат від фракції БПП Олег Барна знайшов, хто об`їдає країну, – учні молодших класів. Барна зареєстрував цілий законопроект про те, як державі зекономити на школярах і почати вже нарешті процвітати.

Народний депутат від фракції БПП Олег Барна зареєстрував у парламенті законопроект №7314, яким пропонується скасувати безкоштовне харчування для учнів молодших класів.

Законопроект опублікований на сайті Верховної Ради.

На сьогоднішній день закон України “Про загальну середню освіту” зобов’язує місцеві влади забезпечувати безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей з особливими освітніми потребами, а також учнів 1-4 класів.

Депутат пропонує додати до списку ще дітей багатодітних і неповних сімей, проте видалити з переліку учнів молодших класів.

Барна вважає, що в українських державних і муніципальних школах повинно бути введено обов’язкове харчування для всіх дітей: з 1-го по 11-й клас. При цьому місцеві бюджети повинні сплатити не менше 30% вартості сніданків і обідів, а ще до 70% цієї суми повинні покрити батьки або особи, які їх замінюють.

Таким чином, в разі прийняття законопроекту, в Україні введуть плату за харчування в школах для всіх учнів, ua1.com.ua2 comments

  1. старий гоцул

    Блядь, хто той підер,що це писав ! Машлянка іже з ним. Мине звати МИХАЙЛО Даник. Про цього цапа, хто об”їає капусту Вам пізніше оповім під різними пседонімами. Але якщо мій “може не самий хуйовіщий” дупутат таку хирню вніс навіть”, то під цим матерілом мало б стояти прізвище того “дж襳та” хто таке щоь разобачив, а гімно подібне, разоблачив..”и прочая” не доносьте сюди, прошу Вас. Це для мене виробляється вже пристойна й поважна ел. ґазета, і прошу Вас, шановні, ДОСТОЙНІ УВАЖАТИ себе (й інших) громадяни щось сюди писати і щось відстоюати ( бо маємо ПРАВО), але те, що має дійсність. Те, що можна підтвердити фактами. Навіть,паперовими. При потребі – навіть – в суді. От пиздимо що всі суди корумповані. Ніхрина. Навіть в нас в Борщові є нормальний суд. Правда, саме приміщення не спонукає для розглядів судових позовів “саме там”, але ми не такі тупі й наївні, щоб не знали ЩО ТАКЕ СУД. Це є вирішення компромісів, “без крові”. А скоро пончеться вирішення майнових, особливо по поводу “відчуження землі”( бо – забагато земляків бачу без засобів до існування), то й самі приміщення (блядські, але – громадські) мають виглядати ПРИСТОЙНО. Не може так бути як в приміщенні Борщівського районногосуду !! Вже не народного. Нахуя ЇМ народ. Народ судити треба !! За те що тамще ЖИЄ.. Так знай, дебіл шоколадний, і всі іже з ним : МИ НЕ ЗІМБАБВЕ. Ми – Значно комунікованіші тепер ! І все, що ще навіть не вспіло народитися – в насвже в УМІ. Нині фото з гелікоптерів про Майдан бачив…. колеса палили і пісні співали… Звідки той хуй, що фото знімав на ПЛОЩІ а гроші давав ?? Давай його сюди, може спам”ятаю хуя. Що, не можеш ? Разом з Парубійом ?? Я йому сам, при потребі, перебандажую голову. І не буде він – ні польовим командиром, ні гусаком перед підерцями в рубашках солодовців… Бо народу вже – НЕ СОЛОДКО !!

  2. старий гоцул

    Від самого рішення (чи побажання дебіла) нічого не залежить ! Все – РІШАЮТЬ МІСЦЕВІ ВЛАДИ. Воістину, приблизився той час, коли “ВСЯ ВЛАДА — РАДАМ”!!! Але одна є маленька ХУЙНЯ – ці всі РАДИ не готові і не вміють сприйняти “такий поворот” в історії свого розвитку. Про пизду – ні слова, але для ПОНЯТЛИВИХ -скажу : Ще покійний дядя Володя ( бувший депутат Скала-Подільської селищної ради, бо вмер нахрин) піднімав питання (вдумайтеся, якщо Бог мозґами Вас не обділив) 29 грудня якогось там безіменного ( якщо точно – 2014-го) року про “хороший стан стадіону та його округи”. Правильно ? Правильно, але – недоречно ! Де ти, йолопе, був, в березні – квітні того ж року ?? Насиляв бабів з перестарілого “на шашлик” ???? Для Скали ЯКА від твого ДЕПУТАТСТВА ПОЛЬЗА ?? Вийшовши з якогось там по черзі засідання (пленарного, І Любомир на хуйню б не повівся, КВОРУМ завжди в них був) вуйко Володька почув від мене (на сходах сільради) – все має і БУДЕ вирішуватися в РАДАХ. Під пильним оком громадськості. Хто проти мене ??!.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.