111

Докерувались порошенківці в Україні до того, що українці готові вийти на акції протесту. Звісно, бракує лише першої іскри. Стримує людей тільки стан війни з Росією. певно тому влада так боїться її закінчення, бо розуміє – після перемоги більшість чиновників сидітимуть за ґратами.

Переважна більшість українців вважає нинішню ситуацію в країні напруженою. 22% опитаних назвали ситуацію вибухонебезпечною. Та лише 9% українців готові сьогодні вийти на новий Майдан.

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного з 28 жовтня по 14 листопада 2017 року.

Згідно з дослідженням, 68,2% українців вважають, що нинішня ситуація в країні є напруженою. Досить значний відсоток (21,9%) назвав її вибухонебезпечною, і лише 6,2% опитаних відзначають, що ситуація в країні стабільна.
Результати опитування свідчать про те, що населення України зараз віддає перевагу мирним та не надто радикальним формам протесту, таким як участь у виборах (59%) та підписання різноманітних петицій та звернень громадян (27%).
Більшість опитаних (59,9%) сьогодні не підтримали б організацію нового Майдану. 22,5% підтримали б Майдан, але особисто не брали б у ньому участі. І лише 9,2% тих, хто готовий особисто взяти участь в новому Майдані.
Якщо дивитися за регіонами, то ситуація  інша – є окремі області, де протестні настрої українців значно більші. Західна Україна в цьому плані – “найгарячіший” регіон. Так, наприклад, в Івано-Франківській області 19,6% громадян готові особисто вийти на Майдан сьогодні, і ще 32,2% підтримали б Майдан, але не брали б у ньому участь. Загалом більше половини жителів області підтримують проведення протестної акції. У Львівській і Тернопільській областях особисто вийти на Майдан готові сьогодні 15,5% і 14,5% громадян відповідно.

Майже “вибухова” ситуація у Черкаській області, де 45,7% громадян в цілому підтримують проведення нового Майдану. 12,3% з них особисто взяли б у ньому участь.

На півдні протестні настрої низькі. У Херсонській області вийти на Майдан готові лише 2,5% опитаних. Загалом по регіону цей показник не перевищує 8,5%.

І найменше сьогодні готові до протестів жителі Східної України, зокрема Донбасу. Лише 1,8% громадян у Донецькій і Луганській областях взяли б сьогодні участь у новому Майдані. Майже 11% підтримали б протест, але не брали б у ньому участі, повідомляє 24tv.ua

 1 comment

  1. Іван

    Насправді, це досить велика кількість. Правда, тут ще потрібно було дослідити питання радикальності потенційних учасників майданів. Одні приходять підтримати кількістю, тобто, просто постояти. Інші – вдаються до різних активних дій. В певних моментах, як це було під час Революції Гідності, градус піднімався до того, що навіть хто прийшов постояти розбирали бруківку.
    Те що нова злочинна влада не краща від старої злочинної влади говорить про можливість серйозних акцій в майбутньому. Тільки, в Ростов Порошенко не побіжить. Його приймуть в рідному для нього Ізраїлі. А от Барні потрібно подумати, де проситиме політичного притулку

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.