В місті Тольятті, що в Самарській області Росії, затримали українця Сергія Сотникова. За версією слідства, чоловіка завербували працівники Служби безпеки України.

Про це повідомило видання «РИА Новости» з посиланням на джерела в поліції Самарської області.

Російські правоохоронці впевнені, що затриманий шпигував, працюючи на суднобудівельному заводі. За їхніми даними, Сергій Сотников співпрацював з СБУ та збирав для України інформацію про роботу підприємства.
Під час допитів затриманий «шпигун» розповів, що працював на Херсонському державному заводі. У 2016 році його начебто завербував працівник СБУ, якого звали Данило. Відтоді українець став «шпигуном», згодом йому присвоїли псевдонім «Серж». Згідно з інформацією російських правоохоронців, саме вербувальник доручив Сергію Сотникову збирати інформацію про завод в Самарській області. Однак передати дані «шпигун» так і не встиг.

Наразі відомо, що правоохоронці обрали міру покарання для українця. Оскільки, за даними росіян, Сергій Сотников не завдав шкоди безпеці РФ, його не притягуватимуть до відповідальності за шпигунство, а депортують з Росії.

Добавить комментарий