111

Тернопіль лихоманить від спроби незаконного будівництва 11-поверхівки за палацом культури “Березіль”. Люди обурені від такого свавілля влади. Ще в травні цього року відбулася зустріч мешканців з представником забудовника.

Мешканці приглеглих будинків виступили категорично проти будівництва. Проте, замовником тієї “свічки” виступив … директор “палацу культури “Березіль”. Погодили таке ідіотське рішення – під час засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Зрозуміло, що за цим беззаконням стоїть мер Тернополя Сергій Надал і його банда.

Вчора на зустріч мешканців будинку під “Березолем” прийшло до пів сотні тітушок. Спортсменів привезли на автівках. Поліція лише спостерігала над наругою небайдужої громадськості…

Сьогодні о 19 годині відбудуться збори мешканців прилеглих вулиць, які проти будівництва не тому, що “Баба Яга проти”, а тому, що це загрожує безпеці їхніх домівок.

Жителі запрошують усіх тернополян приєднатися до них.

На суботу запланована акція протесту з перекриття вулиці.

Словом, боротьба проти свавілля влади і забудівника лише починається…

4 comments

 1. k.lvbkf

  нікого не лихоманить тільки одного депутата і якоїсь там нікому невідомої Юльку ,яка бігає по всіх будівельних майданчиках і підбурює людей ,а все через те що забудовники відмовляються давати ,,активістці,, хабар

 2. k.lvbkf

  це ті тернополяни які сьогодні вранці шкандибали біля Маяка по пішохідному переході?

 3. Правда

  ти абракадабра закрий свій поганий рот! брехун.

 4. Правда

  це ти будеш в старості шкандибати…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.