Дорогі сумки і “лабутени” депутаток вже мало кого дивують. Особливо, якщо фігурують у їхніх деклараціях поряд із розкішними авто та кількома квартирами.

І хоча дружина генпрокурора Ірина Луценко – жінка далеко не бідна, її сережки за 6 тисяч доларів не можуть не привернути увагу.

Так, своє “почесне” звання “Жінка ІІІ тисячоліття” депутатка отримувала у прикрасах від бренду Van Cleef & Arpels. Подібні кульчики у мережі коштують трохи більше 6-ти тисяч доларів (близько 162 тисяч гривень).
Судячи з електронної декларації пані Луценко, вона має лише три ювелірні набори з сережок та каблучки.

Нагадаємо, місяць тому Луценко помітила в Раді у взутті за 19 тисяч, повідомляє tabloid.pravda.com.ua

***

Не менш скандальною темою стала перемога депутатки в рейтингу

ДНО: жінкою III тисячоліття стала не герой АТО, а тюнінгована дружина Луценка
Ірина Луценко стала переможцем в категорії “Рейтинг” (Всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття”) за захист прав і рівних можливостей чоловіків і жінок, відстоювання справедливості і прав людини в усіх сферах життя.
Крім Ірини Луценко «жінкою третього тисячоліття» стала і дружина президента Марина Порошенко.

«А я, дурень, думав, що жінки III-го тисячоліття в Україні – це жінки-солдати, які захищають Батьківщину на фронті, або волонтери, які віддають все для його забезпечення, або лікарі та медсестри АТО, які під вогнем рятують поранених бійців , або матері, ховають своїх загиблих на війні синів », – коментує український телеведучий і блогер Сергій Іванов.

“Я помилявся. Виявляється, що жінка III-го тисячоліття – це тюнінгова дружина генпрокурора у вечірній сукні. Все дуже просто. Ні, наша, вибачте, еліта ніколи не змінить своєї звички збирати блискучі іграшки, щиро вважаючи, що вона їх заслуговує », – додав він.

«Ірина Луценко стала переможцем Всеукраїнської премії” Жінка III тисячоліття “. Тепер її ім’я назавжди вписане золотими літерами в почесний список, в якому вже фігурують директор ПАТ «Луганський м’ясокомбінат» Тетяна Молчанова, радник Януковича Ганна Герман та інші видатні особистості. Куди посилати вітальну телеграму? », – жартує журналіст В’ячеслав Чечіло.

«Ірина Луценко стала переможниця Всеукраїнської премії ” Жінка III тисячоліття “.
Ну, для цього хоч освіти не потрібно … Ніякого. Тільки бабки », – погоджується журналіст Олександр Дубінський.

1 comment

  1. старий гоцул

    Вони ж НЕ П”ЮТЬ (малими дозами). І Це блядство має споглядати вся Україна ??! Нахуй петра з його приближьонними ! Спеціально пишу з малої букви, бо на велику – треба ЗАРОБИТИ. Серед українців – ти ЗАРОБИВ ?? американців – потім покормимо. Спочатку – китайці мають не бути голодні, бо їх дохуя. Штефане, ти хоча б маєш тяму відновити РОБОТУ Тернопільського Хлопчато-бумажного ( не знаю фактично як правильно, але було) комбінату, де РОБИЛИ полотно, підгузники, пішви й наволочки??? Ти хоч читати вмієш ?? Наші прохання- побажання ?? Давай лад цілій області !! Ніхуя тобі ( й області) не буде в упадок, якщо запросиш до керівництва ГРОмадянське суспільство. Ніякого “ущербу”. ! Але ти – тоді будеш “на коні”. Як Олександр Невський в Пітері !!! Ти ж не в Пітері ? І ти навіть не підер ?! чи як …?

Напишіть відгук