1 грудня 2017 року у всьому світі відзначається День боротьби зі СНІДом, який присвячений профілактиці, попередженню та зниженню рівня розповсюдження ВІЛ–інфекції серед суспільства.
З метою збільшення обізнаності серед молоді щодо свого ВІЛ-статусу, молодь запрошують долучитися до просвітницької акції «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього».
Акція проходитиме у 2-х університетах м. Тернополя а саме Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка та Тернопільському національному економічному університеті з 11:00 по 15:00. Під час просвітницької акції буде здійснюватися інформаційна кампанія для поширенні інформованості по питанню ВІЛ–інфекції, благодійна ярмарка, а також конфіденційна діагностика швидкими тестами на виявлення антитіл до ВІЛ, де кожен бажаючий зможе безкоштовно протестуватися і дізнатися про стан свого здоров’я.

Нарешті в Тернополі не роздають презервативи у День боротьби зі СНІДом.

Від роздачі “гумки” відійшли у всьому цивілізованому світі, оскільки вона ніби морально легалізує кохатися молоді з будь із ким. Мовляв, презерватив тебе захистить… Насправді, це далеко не так

1 comment

  1. Даник Михайло

    А юрист в Скалі-Подільській трошки “переінакшив” цей день – і назвав його днем людей з обмеженими фізичними можливостями. Перед тим, як “одівати” парезерватив – які треба мати, оті можливості, щоб “вийшло добре” …дебати ?? За таке виконання чинного законодавства, особливо – за неопублікування своєчасно ОФІЦІЙНОЇ інформації про діяльність ради – ТРЕБА ДОБРЕ ДЕБАТИ ! Поголовно !!

Напишіть відгук