111

Книгарня «Є» запрошує дітей 5-10 років та їхніх батьків на «Дитячу суботу»: читання та майстер-клас-мандрівка за мотивами книжки «Магда і вітер» (видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га») разом з її авторкою Іриною Мориквас. Захід відбудеться 9 грудня. Початок – о 16.00.

«Магда і вітер» – це історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання таке сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться! Книжка глибока за змістом, наповнена яскравими ілюстраціями, які нікого не залишать байдужими.
Опісля читання ми мандруватимемо з Магдою та будемо малювати-фантазувати над продовженням книжки.

Ірина Мориквас – художниця, яка народилася і живе у Львові. Авторка персональних виставок в Україні («Черешневий дощ», «Подарунки на осінь», «Горіховий сад», «Акордеон», «Жовтий автобус») та учасниця спільних виставок за кордоном. Її картини знаходяться у приватних колекціях Швейцарії, Франції, Австрії, Чехії та Польщі, а серії листівок про Львів мандрують усім світом. Книжка «Магда і вітер» – дебют Ірини, як ілюстраторки та письменниці.

3 comments

  1. Даник Михайло

    Добре, Ти нам про Бабу Ягу більше розказуй… Перед Новим рочком… Москалики зуби скалять, і про Солов”я-Розбійника трепещуть… Нам хоч би молитва по-українськи на “Ері”…

  2. Михайло, 58 років

    О, цікаве “дійство” відбулося вчора під патронатом голови ТОДА! Засідання громадської ради ! Вже навіть саме слово “громадської” написано на офіційному веб-ресурсті очільника ТОДА – з маленької Літери. Не так, як писалося при створенні отої Громадської !! І що вона робить цілий рочок, ота “рада” ?? Де – мудрі підказки керівництву області ? Де – громадський контроль за використанням бюджетних коштів, як навіть нічого не опубліковується на сайті ?? “Прикарманена” ота рада, чи дійсно громадська ?? Що вона знає про кінець року та про те, що саме тепер “закладаються” ОСНОВИ для бюджетного фінансування стратегічних для області напрямків діяльності… Для прикладу : дорога через м. Теребовля !! Як по шиферу впоперек їздимо ! І Барни з баранами – ТЕЖ ! І всі – мовчать ! Бо не знають що ЗРОБИТИ !! Проміряти й відцифрувати в КОШТОРИСАХ та “забити” в майбутньому бюджеті міста Теребовля Статтю “Капітальний ремонт дороги “!! Бруківочку – зняти, підсипати щебнем та пісочком, БРУКІВОЧКУ Укласти все як було (не так як НАДАЛ ??!), а так, як в Чорткові ! Той голова хоч потроха, але РОБИТЬ ВСЕ З РОЗУМОМ і НАДОВГО !! Є де повчитися, то й Ви так робіть ! Є як ОРГАНІЗУВАТИ круговий рух від світлофора через місток, полбіля поліції, лікарні – та й виїхати з другого боку. Можна ? То чого ждете, мужі державні ??! Щоб простий хлоп Вам вставив…Що та Громадська рада вміє робити ?? Хоч відслідковувати електронну пресу та думки людей – МОЖЕ ??? На це великого фінансування не треба !! НАДО ТОЛЬКО ЗАХОТЄТЬ !!

  3. Михайло, 58 років

    Барна С.С. !! То “запрацює” в цьому році електронна приймальня в Тернопільській облраді чи НЄ ?? Бо приїду з витвором Дегтярьова – все запрацює, разом з Овчаруком !!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.