Мера Тернополя і депутатів пікетували в ресторані

Поділитися


Вчора вранці міський голова Тернополя Сергій Надал вітав колег і підлеглих з Днем місцевого самоврядування. А вже ввечері мер і його заступники, депутати міської ради не хотіли спілкуватися з тернополянами, які прийшли зі своїми проблемами під ресторан “Тропік”, де гуляла вся ця братія.
Люди прийшли під ресторан, щоб просто нагадати меру і його команді, що проблеми у Тернополі є. Але Сергій Надал не бажає чути тернополян. На прийом громадян до нього не можливо потрапити навіть за пів року. На сесію міської ради попасти проблемно, бо охорона і тітушки-свободівці з інших областей пропускають вибірково.

ЗА ДВІ ГОДИНИ ГУЛЯНКИ НІ МЕР, НІ ЙОГО ЗАСТУПНИКИ, НІ ЧИНОВНИКИ З ДЕПУТАТАМИ НЕ ЗНАЙШЛИ ЧАСУ ПОСПІЛКУВАТИСЬ ХОЧА Б КІЛЬКА ХВИЛИН З ЛЮДЬМИ. ВІДЕО З ТАНЦЯМИ ЧИНОВНИКІВ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ІЗ 40 ХВИЛИНИ.

Понад дві години тернополяни пікетували ресторан, в якому розважалися вибрані народом міський голова Надал, депутати, але ніхто з них так і не вийшов до людей поспілкуватися, запитати чому посеред ночі прийшли старенькі з паличками бабусі і дідусі, матері і громадські активісти. Забув Сергій Надал свою присягу, яку складав:”Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки“.

Під час трансляції ми розпитали людей, чому вони прийшли з різних масивів Тернополя. Одні проти будівництва за “Березолем”, інші вимагають зупинити впровадження котелень на торфі та будівництва в парках. Словом, в кожного свій біль і проблеми… Проте, депутати і чиновники не реагували на людей, коли навіть проходили повз них. Дехто з народних обранців винувато вітався.

Оксана Яциковська, яка обиралась на “Дружбі” від Радикальної партії Ляшка, тепер вірно обслуговує мера, очолюючи бюджетну комісію.

Івану Зіню зі “Свободи” не вистачило мужності спуститися до сусідів, з якими кілька тижнів ще стояв під “Березолем”…

Утікав, як заєць, депутат від “Самопомочі” Андрій Грицишин більш відомий як власник сайту вічного плагіату 0352.

Не знайшов часу для спілкування секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада (Блок Петра Порошенка). Згодом він надійно тримав двері залу, щоб журналіст часом не зняв, як розважаються його колеги. Напевно, премія у 100 тисяч гривень надавала йому особливих сил. Рядові працівники мерії пили пиво і вболівали за київське “Динамо”, яке громило “Партизан” в Лізі Європи 4-1.

Шкода, що тернополяни, які пікетували, та громадські активісти не приєдналися “до рейду” журналіста “Про все”. Адже в чиновників, які жирують за рахунок громади – нібито свято, а інтелігентні люди просто… змерзли.


Стрім Тетяни Колеснік

ВІТАННЯ МЕРА НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ НЕ ЛАЙКНУВ ЖОДЕН ТЕРНОПОЛЯНИН. НЕ КАЖЕМО ВЖЕ ПРО ПІВ ТИСЯЧІ ПІДЛЕГЛИХ ТА ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ КОЛЕГ В ОБЛАСТІ.
НАПЕВНО, ЇМ МОСКАЛЯЧІ ПЛАГІНИ ВКОНТАКТІ, ОДНОКЛАСНИКІВ ТА МЕЙЛ.РУ НЕ СПОДОБАЛИСЬ НА ТРЕТЬОМУ РОЦІ ВІЙНИ З МОСКАЛЯМИ.. ХОЧА, ЯК ПИСАВ

Ви хочете щоб ваші діти полюбили читати книги?

У центрі Тернополя лунає російська лайка і шансон з кафе Франс.уа