Вчора у Береженах невдало стартували зйомки фільму “Червоний. Без лінії фронту”. Під час символічного розбиття тарілки об штатив у перший кінодень, порцеляна не піддалася. Ніби дрібниця, але кіношники знають, що це погана прикмета…
Подивитися на старт зйомок якогось милого приперлись у будній день, а отже оплачуваний платниками податків, чиновники різних мастей. І якщо присутність” заступника керівника області Юрія Юрика ще якось можна було пояснити, то Леоніда Бицюра – велике питання: або чиновник Тернопільської міської ради, або голова фількомісії…
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/02/vlada-150x150.jpg)
Перші висновки із публічного протистояння влади з батьками і педагогами школи мистецтв
![](https://provse.te.ua/wp-content/uploads/2018/02/pivtorak-150x150.jpg)