111

Про так званий ремонт тернопільської дамби за 30 мільйонів гривень розповідали байки перші особи міста та області на багатьох ефірах, зі шпальт газет, на колегіях та брифінгах. Правда, у критично думаючих тернополян вже виникали побоювання щодо якості робіт, оскільки міст, який відремонтували напередодні за аналогічні гроші – дав тріщину в асфальті через всю дорогу.


Також тернополяни розповідали про халатну роботу під час виконання ремонтних робіт.

Вже напередодні лагодження дороги чиновники з мерії почали сплітати дурниці щодо “вічної базальтової бруківки”. Мовляв, вона нікому не потрібна. Хоч насправді вартість тесаного природнього каменя вартує великих грошей – від 300 гривень за метр квадратний.

16 вересня минулого року тернополяни стали свідками, як представники фірми «Техно-Буд-Центр», які займаються освоєнням 30 мільйонів гривень на дамбі, ремонтують дорогу сміттям, порохом і землею

Тоді зчинився великий скандал. У соціальних мережах постили фото і відео з псевдоремонту у вихідний день.

Згодом журналіст інтернет-газети “Про все” випадково поспілкувався із представницею прес-служби цієї компанії, яка за сумісництвом виступає ще й нібито коханою половинкою керівництва компанії. Нас тоді запевнили, що ремонт закінчать повністю до остання дня жовтня 2017 року. Проте, обіцянка залишилась цяцянкою…

Нині тернополяни мають можливість бачити, у що перетворюється дамба після недоробленого ремонту.
“Покриття Тернопільської дамби пливе!!!! Не пройшло і пів року з моменту закінчення ремонту дамби. А ями, таке враження, що ремонт робився років 10 тому. А що говорити про «чистоту» проїжджої частини? Складається враження, що дамба не в охайному Тернополі, а десь ….. в глибокій …. де відсутня прибиральна техніка і шалені кошти на прибирання не виділяються на фірму «авакс-проф». А це ж візитівка міста!!!!”,- пише Володимир Луців і ділиться ось такими фото.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.