Міський голова Тернополя Сергій Надал прокоментував для інтернет-газети “Про все” ситуацію із музичними школами файного міста. Як відомо, у музичній школі №1 назріває скандал щодо зміни керівництва та приміщення закладу.

Сьогодні стало відомо, що на території музичної школи №2 планують звести багатоповерхівку і також усунути директора.

Про школу мистецтв теж згадали, оскільки вона розташована на території Тернополя, проте над нею знущається обласна рада.

Посадник Тернополя вділив нам хвилину після піару на водійських посвідченнях.


Звичайно, ми не такі наївні і знаємо, як міський голова обіцяє, а потім робить кардинально протилежне. Як приклад, можемо навести обіцянки Надала у лютому 2014 року зберегти  комунальне підприємство “Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця” (скорочено – КП “ТМ ШЕД”) та працівників. Насправді ж все нині знищено, а сотня комунальних працівників за кордоном, дехто на біржі праці, а окремі особи померли через стрес і втрату роботи.

Згодом на ринок прибирання було допущена близька до Надала і Стемковського приватна структура “Тернопількомуналсервіс”, яка щорічно освоювала 15 мільйонів гривень роздмухуючи пилюку містом аж поки сніговий апокаліпсис ледь не коштував верхівці міста посад.

Нині вже 4 рік, коли Тернопіль прибирає найкраще…дощ. Після нього хоча б вітер не ганяє пилюку…

2 comments

 1. Анонім

  Гном блять лисий… Бляха люди… як ви то терпите? Вони ж бабло на вашому похуїзмі зароблять… та ж для вас нічого не вартує одноразово стати і «штики» перед можновладними підерасами підняти масово… замість того щоб сидіть і жалітись на те як все погано… В Франції студентам на кілька євро піднімають оплату за навчання-там вже негри вітрини трощать і машини палять… Народ! Українці!!!! Скільки ви ще будете їсти те гівно яке вам подають на мисочці??????

 2. Elena

  Прошу всіх небайдужих прийти 20 квітня на 9,00 під Тернопільську Міську раду.
  На цій сесії буде вирішуватись питання по ліквідації двох шкіл. Тернопільської ЗОШ №21 та Тернопільської школи мистецтв ім. Герети.
  Не дамо ліквідувати ці дві школи.
  Прошу також порширити цю інформацію.

Напишіть відгук