111


Знищивши школу мистецтв у Тернополі з допомогою лакеїв з Блоку Петра Порошенка та їхніх сателітів в обласній та міській радах, народний депутат України Роман Заставний вперше “засвітися” у цій афері.

Педагоги та батьки учнів школи мистецтв шоковані зверненням нардепа до облради:”Народний депутат ?Роман Заставний подав депутатське звернення до обласної ради про передачу матеріальних цінностей від Тернопільської обласної експериментальної комплексної школи мистецтв імені Ігоря Герети в незрозумілий новостворений Тернопільський ліцей № 21!!!

Це що компетенція Верховної ради забирати майно в дітей?

Ви краще пане депутате подавайте запити:
?Чому порушуючи регламент обласно ради прийняте незаконне рішення ліквідувати Школу Мистецтв!
?Чому рішення №181 прийняте ще у 2016 році про передачу бібліотеки довгобуд для розміщення там Школи мистецтв і досі не виконано?!
?Чому приміщення за адресою Шевченка,17 не повертається на баланс Школі Мистецтв?!

Ви ж маєте всі важилі впливу! Адже ми знаємо хто дійсно
?керує? Тернопільською державною адміністрацією та обласною радою!!!

Не забирайте в Дітей Школу!!! Це як в час війни забрати в Голодного Хліб!!!”- йдеться у пості розгніваних краян.1 comment

  1. Михайло Даник (@MykhayloDanyk)

    Бачу, пробуджується Україна, маю на увазі – громадянське суспільство. Це добре : краще пізно ніж ніколи. А що – ті всі попередні рішення сесій міськради – були засекречені ??? Відразу треба піднімати громадськість якщо порушується законодавство, не враховується громадська думка там проживаючих людей. Не спати, як на чатах треба, бо “влада” – не спить !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.