111

ГОЛОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СТЕПАН БАРНА ЛЕДВЕ ВСТИГАЄ ЗА ГРОЙСМАНОМ )))

Сьогодні на Тернопільщині перебуває з візитом керівник уряду Володимир Гройсман. Він нібито інспектує ремонт доріг. Для піару візиту прем’єр-міністра залучили медіа-ресурс регіоналів – канал 112. В прямому ефірі там транслювали який Гройсман мудрий і файний господар.

Довідка
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні, 31 травня, здійснює перевірку дорожніх робіт на трасі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», частина якої – в межах Тернопільської та Вінницької областей – входить до транспортного коридору Go Highway, що з’єднає порти Чорного моря та Балтики.

ЯК ЗАВЖДИ, НАГНАЛИ ТЕХНІКИ ДЛЯ ПОКАЗУХИ

«Сьогодні проїдемо 240 км. Хочу подивитися, як відбувається будівництво та реконструкція дороги за проектом Go Highway. Минулого року ми направили на цей проект 800 млн грн., цього року – 4 млрд грн. Наступного року проект буде завершено, – сказав Володимир Гройсман. – Від західного кордону до Вінниці і ділянка від Вінниці до Умані буде зроблена до кінця року. Хочу подивитися, хто що ремонтує, де є проблеми. Наголошую: фінансування забезпечене, тендери проведені,

ЯК НЕ СТАРАЮТЬСЯ ОРГАНІЗУВАТИ ПОКАЗУХУ, ПРОТЕ ЯКІСТЬ РОБІТ ПРЕПАСКУДНА. УЯВІТЬ, ЩО ВОНИ КЛАДУТЬ, КОЛИ НЕ МАЄ ПОРУЧ ГРОЙСМАНА?

кошти передбачені. Питання за підрядниками та якісним виконанням робіт».

Проект Gо Нighway поєднає порти Балтійського і Чорного моря від Гданську до Одеси, Херсону й Миколаєва. Цей маршрут враховує траси М-09 Тернопіль – Львів – Рава Руська; М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (Тернопіль – Умань); М-05 Київ – Одеса (Біла Церква – Умань – Одеса); М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (Одеса – Миколаїв – Херсон).

ПОДИВІТЬСЯ НА ВИРАЗ ОБЛИЧ ЦИХ ЧЕСНИХ ТРУДАРІВ )))

Цього року на виконання робіт за проектом виділено 4 млрд грн. Роботи вже розпочато на 12 об’єктах маршруту, в тому числі на 4 ділянках траси М-12. Станом на кінець травня обсяг виконаних робіт становив 891 млн грн.2 comments

  1. Михайло, 58 років

    Що він може “інспектувати”, якщо автодороги області – не розподілено досі між відповідальними за капремонти, фінансування – нема, виконавців – без наявних коштів – нема сенсу шукати… Все буде DOBRE аж пізньої осені, коли дощ та сніг будуть “помагати” дороги ремонтувати !!!

  2. Михайло, 58 років

    Бачу що ця тема : або “байдужа” для читачів, насамперед – жителів області, або – нема заперечень… Навіть доблесний очільник області Барна С.С. на своїму офіційному сайті НІЧОГО НЕ ГОДЕН про той візит розказати. Автодороги дійсно досі не розподілені.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.