Що набалакав Гройсман на Тернопільщині

Поділитися
ГОЛОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СТЕПАН БАРНА ЛЕДВЕ ВСТИГАЄ ЗА ГРОЙСМАНОМ )))

Сьогодні на Тернопільщині перебуває з візитом керівник уряду Володимир Гройсман. Він нібито інспектує ремонт доріг. Для піару візиту прем’єр-міністра залучили медіа-ресурс регіоналів – канал 112. В прямому ефірі там транслювали який Гройсман мудрий і файний господар.

Довідка
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман сьогодні, 31 травня, здійснює перевірку дорожніх робіт на трасі М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», частина якої – в межах Тернопільської та Вінницької областей – входить до транспортного коридору Go Highway, що з’єднає порти Чорного моря та Балтики.

ЯК ЗАВЖДИ, НАГНАЛИ ТЕХНІКИ ДЛЯ ПОКАЗУХИ

«Сьогодні проїдемо 240 км. Хочу подивитися, як відбувається будівництво та реконструкція дороги за проектом Go Highway. Минулого року ми направили на цей проект 800 млн грн., цього року – 4 млрд грн. Наступного року проект буде завершено, – сказав Володимир Гройсман. – Від західного кордону до Вінниці і ділянка від Вінниці до Умані буде зроблена до кінця року. Хочу подивитися, хто що ремонтує, де є проблеми. Наголошую: фінансування забезпечене, тендери проведені,

ЯК НЕ СТАРАЮТЬСЯ ОРГАНІЗУВАТИ ПОКАЗУХУ, ПРОТЕ ЯКІСТЬ РОБІТ ПРЕПАСКУДНА. УЯВІТЬ, ЩО ВОНИ КЛАДУТЬ, КОЛИ НЕ МАЄ ПОРУЧ ГРОЙСМАНА?

кошти передбачені. Питання за підрядниками та якісним виконанням робіт».

Проект Gо Нighway поєднає порти Балтійського і Чорного моря від Гданську до Одеси, Херсону й Миколаєва. Цей маршрут враховує траси М-09 Тернопіль – Львів – Рава Руська; М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (Тернопіль – Умань); М-05 Київ – Одеса (Біла Церква – Умань – Одеса); М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (Одеса – Миколаїв – Херсон).

ПОДИВІТЬСЯ НА ВИРАЗ ОБЛИЧ ЦИХ ЧЕСНИХ ТРУДАРІВ )))

Цього року на виконання робіт за проектом виділено 4 млрд грн. Роботи вже розпочато на 12 об’єктах маршруту, в тому числі на 4 ділянках траси М-12. Станом на кінець травня обсяг виконаних робіт становив 891 млн грн.

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Молодий письменник з Дрогобича відправив у бібліотеки 1500 примірників своїх книг

Корупціонери розпочали інформаційну атаку на тернопільську інтернет-газету “Про все”