У Олега Винника померла мама. Похорон відбудеться у середу, 30 травня

Поділитися

У родині популярного українського співака Олега Винника сталося горе. На 81-му році пішла з життя мама виконавця Ганна Яківна. Сумну новину журналістам ТСН підтвердили односельці, які мешкають у Жашківському районі. Земляки жінки також розповіли, що її не стало вчора у лікарні. Причину смерті односельці називати відмовилися.

Також стало відомо, що в останні хвилини життя Олег Винник не зміг бути поряд з мамою. Сьогодні в артиста запланований концерт в Тернополі, в якому оголошено траур за загиблим бійцем на фронті Русланом Муляром.

Ганна Яківна декілька тижнів тому відсвяткувала ювілей – їй виповнилося 80 років. До ювілею мами Олег Винник хотів дати концерт у рідному селі, проте цього так і не сталося. “Таке життя. Вона завжди дивилася на нього по телевізору. Знала, що син у неї зірка і раділа за нього”, – сказали односельці. Вони розповіли, що у подвір’ї будинку, де мешкала мама співака, щойно завершили класти тротуарну плитку. Після завершення ремонту родина планувала відсвяткувати ювілей Ганни Яківни. Раніше Винник прокоментував свою відмову від виступів у Росії. Артист заявив, що не розуміє, як можна їхати до країни-агресора, коли на Донбасі гинуть люди, повідомляє unian.ua

52% тих, хто особисто або чиї діти здавали ЗНО, користувалися послугами репетиторів при підготовці

У Тернополі діятиме виставка, присвячена пам’яті Патріарха Любомира Гузара