111


Українське суспільство байдужіє і тернополяни у цьому процесі не виняток. Незважаючи на чотири роки війни з Росією на Сході України, краяни вже не такі змобілізовані, як це було на початку війни. Причин тому багато: постсовкові люди у загальній масі неграмотні. І хоч весь світ знає про ув’язненого українського режисера Олега Сенцова у Мельдонії, який мордується, але не кається ось уже 4 рік, мешканці файного міста мали сьогодні більш важливіші справи. Пріоритети зміняться лише тоді, коли “вдарить грім”. Не з під палиці, а за велінням сумління сьогодні прийшло на Театральний майдан близько 50 осіб, які вболівають за долю відважного українця, який кинув виклик путінській системі і фактично прирік себе на голодну смерть…

Організували у Тернополі акцію підтримки автомайданівці. Усі бажаючі мали змогу сказати кілька слів на підтримку українських політв’язнів. Особливо інформаційною була промова лідера місцевого “Автомадану” Ігоря Василіва, який особисто знайомий з Олегом Сенцовим ще з часів Революції Гідності.

 

1 comment

  1. ганна

    А чого ж про “нашу Надiю” i не згадае нiхто тепер? Вона також голодувала i захотiла для украiнцiв правди добитися. Але за правду на Украiнi в тюрму садять. А Путiн Надю вiдпустив. хоча не мав права цього робити ради памятi тих. кого вона вбила – мирних журналiстiв. Чи у вас правда вибiркова. бандюки-автомайданiвцi? Ви скоро знiчев”я ще не те видумаете та причепитися до кого завгодно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.