111


Сьогодні о 12 годині в Тернополі відкрили скандальний McDonald’s. Прибіг навіть посіпака нардепа Романа Заставного – Степан Барна, який нині лобіює інтереси “курника” в кріслі голови облдержадміністрації. У чиновники демонстративно замовляли шкідливу їжу, проводячи онлайн-трансляцію у соцмережі. Сотня глядачів мала змогу побачити як в робочий час бюрократи тішились, немов діти, і з вигуками “З Богом!” почали жувати бургери. Чого б то так радіти і сподіватись на прибутки американської компанії? )))

До речі, поки “курникова братія” робила замовлення, пересічних відвідувачів навіть не пустили всередину.

Правда, як не повторював Степан Барна, що він зробив перше замовлення McDonald’s , насправді його номер був лишень дев’ятий.

Проте, хто реальний власник McDonald’s в Тернополі офіційно поки інформації не має. За неофіційною інформацію, громадськість переконана, що це чергове дітище нардепа Романа Заставного. Просто він не може признатися, оскільки не зможе пояснити де взяв 3 мільйони доларів на купівлю франчизи, обладнання та будівництво американського фаст-фуду.

Правда, керівник області стверджує, що відкриття обійшлося трохи дешевше:”Перше замовлення в Тернопільському McDonald’s. Усім смачного:) P.S. Інвестиція – 1,4 млн $, працює – 60 осіб, заробітна плата (година) – 48 грн. 70% продукції (м`ясо, молоко, булка і т.д.) вітчизняного виробництва!”

Проти будівництва виступала громадськість файного міста.

Також відомо, що будівництвом McDonald’s займались структури, наближені до нардепа Заставного.

 

Також на масиві “Дружба” у Тернополі, де розташований цей фас-фуд, знищили тротуари і дороги, прокладаючи кабель для електроенергії. 

Також у тернополян з критичним мисленням є питання: впровадження кухні швидкого приготування, яка далека від здорового харчування була у передвиборчій програмі Сергія Надала? Адже з міського бюджету витратили понад мільйон гривень платників податків, зруйнувавши облаштований рух автотранспорту та збільшивши загазованість вулицю гетьмана Мазепи та майдан Перемоги.

На офіційному сайті mcdonalds.ua не має згадки ні про будівництво, ні про відкриття mcdonalds в Тернополі3 comments

  1. Катя

    Навпаки, добре! Це позитивна подія для нашого міста, недивлячись на витрати , що вищезазначені! Тернопіль – не «Северна Корея» , щоб бути закритим містом! Ми повинні розвиватися у всіх сферах , громадське харчування – це вагома сфера життя наших людей! Чим наше місто гірше від Львова чи Тернополя? Це риторичне запитання. Ми повинні дбати про добробут населення і задовольняти потреби наших мешканців! Я вважаю, що це ще один маленький крок до покращення нашої інфраструктури і рух в крок з часом, адже непотрібно буде іхати в Мак в Львів, як це часто і відбувалося. Тепер ця функція, ця позиція однієї із ланок громадського харчування доступна і Тернополянам!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.