У Тернополі “оздоровлюють” торфом тільки учнів 16 школи, студентів педагогічного університету та малюків садочку №35

Поділитися


Сьогодні у Тернополі працює тільки одна торф’яна котельна – на масиві Дружба. Про це журналісту інтернет-газети “Про все” розповіли кочегар та водій торфовоза, які вивантажували торф у котельні на бульварі Просвіти. Спочатку чоловіки неохоче спілкувались. водій намагався не потрапляти в об’єктив камери, згодом навіть просив не знімати його. Працівник котельні же запевняв, що працювати з торфом краще, бо в … нього зарплата вдвічі більша. А протестують лише проплачені активісти. Мовляв він особисто за два роки жодних незручностей чи проблем зі здоров’ям не має.

Звичайно,  якщо подивитися на дідівську технологію, за якою вивантажували торф, стан брудного автомобіля вимащеного торфом навіть під час його завантаження, то виникає чимало питань. Побачивши камеру, працівники не включили на максимум вивантаження торф’яної крихти. “Передова торф’яна технологія” пирскала, пчихала а потім заглохла на кілька годин. Згодом, вже за метрів 150, ми продовжили зйомку, щоб продемонструвати рівень шуму під час робіт.

Щодо ексклюзивності торф’яного “щастя”, виникає й питання до депутата Тернопільської міської ради Віктора Генсерука від партії “Самопоміч”. Депутат не похвалився ні у Фейсбуці, ні в спеціально створеній групі у соцмережі  як йому вдалося добитися, щоб лише на його окрузі тривало  “торф’яне оздоровлення” для діточок 53 садочку, учнів 16 школи та студентів  педагогічного університету.

Про мешканців навколишніх будинків згадувати не приходиться: активні люди на роботі, а скільки там того вечора – подихають “торф’яними вітамінами” вночі та й досить з них…

До речі, “оздоровлення” триває з 6 грудня минулого рокуТернопільська політика: коти проти сметани

За Зеленським тюрма плаче