111

Щороку суб’єкти аквакультури зобов’язані подавати до управління Держрибагентства у Тернопільській області форму звіту № 1А-риба (річна) «Виробництво продукції аквакультури за  рік». У період з листопада 2018 року по січень 2019 року Тернопільським рибоохоронним патрулем проводився прийом звітності.
За підсумками поданих звітів, у минулому році суб’єкти господарювання здійснювали свою діяльність на орендованих водоймах, загальною площею 1 474,9 га. Ними було вселено 211 540 кг водних біоресурсів. А саме: 180 684 кг сазана (коропа), 27 040 кг товстолоба та 3 819 кг щуки.
В умовах аквакультури вирощено 394 174 кг риби. Зокрема, 291 868 кг сазана (коропа), 96 086 кг товстолоба та 6 220 кг щуки.
Загалом, у 2018 році на Тернопільщині реалізовано 243 225 кг товарної продукції на суму 5 866 750 грн.
Довідкова інформація:
Аквакультура – це вид сільськогосподарської діяльності, пов’язаний зі штучним розведенням, утриманням та вирощуванням водних біоресурсів у повністю або частково контрольованих умовах для одержання продукції.
Відповідно до п. 1 ст. 5 «Права та обов’язки суб’єктів аквакультури» суб’єкти аквакультури мають право на користування:
– рибогосподарськими водними об’єктами (їх частинами);
– рибогосподарськими технологічними водоймами;
– акваторією (водним простором) внутрішніх морських вод;
– територіального моря, виключної (морської) економічної зони України;
– землями водного фонду для здійснення аквакультури.

1 comment

  1. Даник Михайло

    якось би цю електронну версію тернопільських новин “СИСТЕМАТИЗУВАТИ” по іншому треба… От, дивіться Самі : Читаємо цю НОВИНУ, про рибу, від 22.02.2019 року ( як “заведено” в головах тих редакторів Машлянки Бориса та іже з ним ) без Автора, без Прізвища Людини, яка збирала, систематизувала та “поділилася” цією НОВИНОЮ… А варто би ще й було знати ( для цього – не мішало би ЗАПИТАТИ !, а нема Кого ? ) про те, Куди продавалася та виловлена РИБА ? Для чого це варто б знати ? Ну, відомо, що в рибі – є фосфор, сприяє УТВОРЕННЮ Розуму ( Розумів) в деяких головах… Розум – залежить від МОЗКУ ( таке сіреньке “вєщєство” під черепом кожної Людини, подібне на цільновилущений горіх, але в Кого – як : то в 39, то й в 40 разів БІЛЬШЕ ! ). Так от : Хочеться знати, чи ту рибу ( або хоч юшку з тої риби, УХА називається, з ПЕТРушкою, картопелькою, лавровим листочком, “чорним перчиком” ) їли обласні начальнички Тернопільщини – губернатор Барна еС.еС. та голова облради Овчарук Віктор ??? А для Чого ЗНАТИ, чи вони “їли” ? Та щоб ЛОГІЧНО можна було “припустити” чи вони ОХУЇЛИ чи нє ?? На 13-го лютого ц.р. ( не на Андрея ), два місяці опісля – вночі впав міст в селі Лисівці Заліщицького району… Добре – що не було ніякого транспорту та нема ЖЕРТВ, бо й так, згідно статистики – від транспортних пригод щодня 9 смертельних випадків ?!! Більше як на ФРОНТІ ??? А ота територія ( Борщівський, Заліщицький, Чортківський, Бучацький райони – 2 – двічі “покривається” нашими Барнами !!! Один – губернатор, всі знаємо… Інший – нардеп від вищеперерахованих адміністративних районів, входять в 167-й виборчий округ, якого мало Хто з виборців ПАМ”ЯТАЄ, бо Звіту про свою чотирирічну “діяльність” в ВРУ – НЕ РОБИТЬ ??? Так покрийте, курва, своєю увагою той малий “реґіон” виборчий і ВІДНОВІТЬ ПЕРЕПРАВУ ! Ви вправі – зібрати екстренне засідання Територіального МНС в Тернопільській області та… розкинути ПОНТОНИ ( для переправи ) і… відшукати гроші та виконавця, щоб до 1 травня – був НОВИЙ МІСТ !!! Похуй чи президент буде Порошенко, чи Мураєв, чи Бойко, чи Гриценко… – ПРОЇЗД забезпечте Ви, панове, якщо Ви ще не “ухуїли” зовсім !!! Довбіть того міністра ІНФРАСТРУКТУРИ Омельяна, “відривайте” оті субвенції на округи, але МІСТ – МАЄ ФУНКЦІОНУВАТИ !!! Не буду Я писати на офіційний веб-сайт Тернопільської ОДА ( пішли Ви ннах…),бо ніякої Реакції, ніякої Відповіді там НЕМА КОМУ СФОРМУЛЮВАТИ й переслати Адресату !! Чомусь ? Але це – ненадовго.. Звичайно, що Нам – не все одно Хто має бути президентом України ! Але ОДНОЗНАЧНО, що не жид, не москаль і не ОЛІГАРХ ( з томусом чи без такого).. Честь !!! Робіть переправу, бо потоплю в Сереті…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.