111

13 лютого Ігор Коломойський святкував свій день народження. На цей раз не в Швейцарії, а в Ізраїлі. Як написала Соня Кошкіна, гуляли два дні в різних ресторанах – з кавказькою та узбецькою кухнею.

Як відомо, Коломойський ніколи не кличе гостей, хто прийшов – тому і раді. Цього разу бажаючих привітати було більше сотні. І це попри те, що Коломойський – вигнанець з України та Швейцарії, за яким пильнують американські та ізраїльські правоохоронці. На дні народження в нього був, наприклад, Сергій Льовочкін. Але на відміну від минулого року не було Володимира Зеленського. Щоправда, на фото які нам подарували доброзичливці видно, що тінь Зе! над святом все ж витала, принаймні над одним столом – там на телефони клеїли наліпки Зе!команди.

Про майбутні вибори Коломойський багато не говорив, але на питання, кого ж підтримає, відповів, що якщо хлопчик набере більше 21% в першому турі, то його, а якщо вийде туди дівчинка з першою позицією – тоді її. Це ж він напевно визначається, за кого на тель-авівській дільниці кинути бюлетень, повідомляє THE NEWSROOM

1 comment

  1. Даник Михайло

    борода – все те, що мав би витратити на ветребеньки – віддав би ДЛЯ ФРОНТУ, успокоївся б мінімумом та без пафосу – інтернетів, НАПИСАВ би й Програму виходу України з цього “ґєморрою” для клоуна, щоб і озвучено було – було б більше ДІЛА ! Баяни – виробимо другі, а от – “грати” – треба вміти !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.