111


Румунські прикордонники затримали на пункті пропуску “Солотвино-Сігету Мармацієй” двох громадян Нідерландів, які везли з України в Європу 84 кг героїну.

Про це повідомляє “Перший.соm.ua”. Також видання опублікувало відео де начебто пізніше затриманий автомобіль безперешкодно пропускають українські прикордонники-митники.

Як помітно з кадрів автомобіль “наркокур‘єрів” спочатку очікував на перевірку у звичній черзі на КПП “Солотвино”.

Втім після певних “консультацій” з співробітниками пункту пропуску, нафарширований героїном спортивний “Renault Sport GT” спокійно покидає чергу та переїздить на іншу смугу для безперешкодного перетину кордону. Навіть водія мікроавтобусу, який був попереду попросили поступитись місцем.

1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    ну та що ? Віднайти Начальника зміни – митника того “пункту пропуску” з тим служакою, хто там до кого “підходив” – та обидвох “запакувати” позачергово НА НАРИ !!! От і “весь сказ”… І – не треба в газетах, обговорювати щось… Треба просто Всім ВИКОНУВАТИ СВОЮ РОБОТУ !!! І виконувати ЇЇ ДОБРЕ ! Дорожникам – дорогу чинити, електрику – освітлення робити, землекому – окоп копати, дворнику – в дворі тримати ПОРЯДОК… І ПОВСЮДНО буде ORGNUNG ! Але Ми – самі ТАК не вміємо ! Бо – не хочемо ! Хотєлку треба підсилити ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.