111


Румунські прикордонники затримали на пункті пропуску “Солотвино-Сігету Мармацієй” двох громадян Нідерландів, які везли з України в Європу 84 кг героїну.

Про це повідомляє “Перший.соm.ua”. Також видання опублікувало відео де начебто пізніше затриманий автомобіль безперешкодно пропускають українські прикордонники-митники.

Як помітно з кадрів автомобіль “наркокур‘єрів” спочатку очікував на перевірку у звичній черзі на КПП “Солотвино”.

Втім після певних “консультацій” з співробітниками пункту пропуску, нафарширований героїном спортивний “Renault Sport GT” спокійно покидає чергу та переїздить на іншу смугу для безперешкодного перетину кордону. Навіть водія мікроавтобусу, який був попереду попросили поступитись місцем.1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    ну та що ? Віднайти Начальника зміни – митника того “пункту пропуску” з тим служакою, хто там до кого “підходив” – та обидвох “запакувати” позачергово НА НАРИ !!! От і “весь сказ”… І – не треба в газетах, обговорювати щось… Треба просто Всім ВИКОНУВАТИ СВОЮ РОБОТУ !!! І виконувати ЇЇ ДОБРЕ ! Дорожникам – дорогу чинити, електрику – освітлення робити, землекому – окоп копати, дворнику – в дворі тримати ПОРЯДОК… І ПОВСЮДНО буде ORGNUNG ! Але Ми – самі ТАК не вміємо ! Бо – не хочемо ! Хотєлку треба підсилити ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.