111

В Україні на ринок потрапили браковані презервативи Durex RealFeel в упаковках по три і 12 штук.

Повідомляється, що представник виробника презервативів Reckitt Benckiser Healthcare (UK) Ltd, Великобританія з метою контролю своєї продукції придбав виріб свого бренду в інтернеті під номерами партій, які раніше були не допущені в обіг і вважалися знищеними. Йдеться про “презервативи латексні із силіконовою змазкою Durex RealFeel (натуральні відчуття), 3 шт. і 12 шт.” партії №: 1000433147, 1000494067, 1000474803.

“Зазначені партії не відповідають вимогам технічних регламентів до медичних виробів. Через зазначені проблеми вони (партії) не отримали дозволу на продаж, проте все-таки з’явилися в незаконний спосіб на ринку України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для захисту споживачів компанія-представник виробника звернулася до правоохоронних органів України. Зі свого боку, Держлікслужба вживає всіх необхідних заходів згідно з чинним законодавством.

1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    от, блядь, добре що попередили ! Не будемо користуватися “чужими” гандонами ! В Україні – й своїх є ДОСИТЬ, ще можемо зо 3 десятки – в Китай відправити ( там є СМЕРТНА кара, то там – з ними – ЖИВО СПРАВУ було б вирішено ). Маю на увазі з того списку… кандидатів в президенти України. Які й за законопроект “Про українську мову” в грудні НЕ ГОЛОСУВАЛИ… Вірніше – були в сесійній залі, але голосували “проти”. Це і Бойко з Опоблоку, й половина з “Народного фронту”, БПП, майже вся фракція “Батьківщини”… Скоро – знову все “вийде нагора”, бо в березні – ще буде цей законопроект голосуватися… Дивіться дальше : Хто “найсильніше любить” Україну !!! Кілька серій буде ( напряму від ВРУнів ) !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.