Мер Тернополя Сергій Надал так і не навчився дбати про жителів файного міста

Поділитися

Міський голова Тернополя Сергій Надал у 2010 році із податківця перефарбувався у патріота-свободівця, одягнув вишиванку і почав керувати казною файного міста. Зробив це з допомогою “сміттярчаного скандалу”, як це нещодавно повторив Порошенко проти рейтингу Садового у Львові. У жовтні 2015 року Сергій Надал переобрався на другий термін з допомогою “чорної технології” – всі погані, а серед найгірших – я найкращий. Ось так, з допомогою маніпуляцій відсидів мер у кріслі, не відчуваючи відповідальності перед людьми. Лише сніг 2016 року, тарифний майдан 2018 року та скандал із торф’яними котельнями змусив Надала зважати на думку тернополян. Але у щоденному потоці справ із захоплення земель у парках і прибудинкових територіях, організації схем та інших  маніпуляцій, міський голова не помічає, як його підлеглі переймають в нього досвід із знущаються над мешканцями та гостями Тернополя. Сьогодні вранці найняті платниками податків дорожники почали у час пік зрізати асфальт. Дорожній корок розтягнувся на кілометри. Люди поспішають на роботу, діти до школи…


Якби мер був турботливим господарем, дбав за тернополян, їхній добробут та комфорт, як це є у всьому цивілізованому світі, і хоч трішки дорожив своєю репутацією, то такого паскудства не було б у Тернополі…  Працівники з Листопадової кажуть, що у 2020 році він вже точно не хоче переобиратися на третій термін. Та й “Свобода” упокоїлася, як показують президентські вибори… Пора насолоджуватися награбованим…

А поки навіть у спеку запускають котельню на торфі, що на Бульварі Просвіти зі свого родинного бізнесу… Гроші ж не пахнуть… Чоловік навіть не задумується, що заробляє на здоров’ї тернополян і це ж йому та його дітям-внукам повернеться сторицею…

На кожного пенсіонера припадає півтора працюючих

День голосування на Тернопільщині пройшов без суттєвих порушень