111

За підсумками березня 2019 року заблоковані «Вконтакте», «Одноклассники» та «Яндекс» знову потрапили у топ-10 найпопулярніших серед українців сайтів. Такі дані дослідження Factum Group оприлюднила Інтернет Асоціація України.
Інтернет-асоціація представляє дані дослідження від Factum Group щомісяця. Топ сайтів формується на основі результатів медіа-панелі чисельністю 5 тисяч користувачів.

Лідерами у топ-10 сайтів для українських користувачів залишаються Google, YouTube і Facebook.

Заблоковані в Україні російські соцмережі «Вконтакте» та «Однокласники» на п’ятому та на дев’ятому місці відповідно. Замикає топ-10 сайтів російський «Яндекс», проти якого у березні 2019 РНБО посилила та продовжила санкції на три роки.

За даними дослідження на 4 позицій опинився ukr.net. Також у топ-10 увійшли сайт безкоштовних оголошень olx.ua, сайт «Приватбанку» та Instagram.

Продовжує падати у рейтингу mail.ru, який у березні 2019 року опустився до 16 позиції.
У топ-додатків для Android лідирує Viber, йому віддають перевагу 93% користувачів, на другому місці серед додатків – Приват24, а на третьому – Instagram. Російський «Вконтакте» на 11 позиції.

Нагадаємо, у грудні 2018 року заблокований «Вконтакте» був п’ятим у рейтингу найпопулярніших в Україні сайтів, відповідно до даних Factum Group. На першому місці – Google, далі – YouTube й Facebook.

2 comments

  1. Даник Михайло, 60 років

    і – ШО ? Українцям – треба знати все ! Але постільки ВСЬОГО знати НЕ ГОДЕН навіть Господь, то – треба ЗНАТИ БІЛЬШЕ !!! Це ж по Заповіту !!! Батько нації – Тарас Шевченко так научав Нас, малотямущих досі чомусь…”і чужому научаймось, і СВОГО – НЕ ЦУРАЙМОСЬ !!”. Що тут поганого ??

  2. Даник Михайло, 60 років

    вдобавок до цієї ТЕМИ, про користувачів і користування російськомовними сайтами… Хто що хоче, то ТЕ і буде відшукувати і читати !! Це – раз, бо – свобода СЛОВА !! Друге – ті що читають – ті вбивати, красти, грабувати НЕ ЙДУТЬ !! І третє : Якщо Людині щось цікаво ( а про нашого “буйного сусіда” – Нам має бути відомо якомога більше, щоб знати й розуміти ДО ЧОГО ГОТОВИТИСЯ…). То такі “зацікавлені Люди” будуть здобувати собі інформацію всякими іншими способами й ніяка влада ЇМ не заборонить ! Це ( інформація ) – як їхня “їда”, подібно як сибірський олень взимку роздовбує мерзлоту ( наші заборони ) та видобуває МОХ ЯГЕЛЬ ( бо – “кусать то хоцеца” )… А наші ОЛЕНІ безрогі ( по – сибірськи : марали ), ті що при ВЛАДІ ДЕРЖАВНІЙ цього ніхуя не розуміють по тій простій Причині, що з Народом України – живуть як на різних полюсах Землі !!! Якщо тільки дорвуться до влади ( вважай – до кормушки ), то стають до тої кормушки – рилом, а – відповідно до Народу – ЗАДОМ !! І той “зад” ( тил, ДУПА, як вважаєте Собі за потрібне ) – щороку так розпухає – розбухає, та ще й у їхніх “підсвинків”, що вже МОЖНА БРАТИ ЯКУСЬ ГАРАПУТУ та впердолити по тих КРИЖАХ !!! І – потім – “зчистити трохи нагуляного ЖИРУ”…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.