Найпоширеніші види хмарних сервісів для бізнесу

Поділитися

Ринок хмарних послуг є гнучкою сервісною пропозицією для приватних користувачів і бізнес-секторів. Суть полягає в наданні кращих умов в рамках зберігання, систематизації та поширення інформації через віддалене сховище даних з персональними обчислювальними можливостями. З огляду на високі темпи розвитку бізнесу в Україні, виникає потреба в подібних пропозиціях. В основу лягає не вартість оренди, а набір персональних інструментів, можливість отримання віддаленого оффлайн доступу і прийнятні умови для розширення сховища. Однією з таких пропозицій оперує сервіс-провайдер https://www.cloud.net.ua, надаючи штатну послугу виносу фізичних серверів в хмару і віртуального хостингу.

Види популярних хмарних сервісів за моделями

Всього на поточний момент в Україні діє 13 моделей хмарних сховищ, істотно розширюючи спектр хмарних послуг з 2013 року. До таких можна віднести:

 1. IaaS.
 2. PaaS.
 3. SaaS.
 4. CaaS.
 5. CaaS.
 6. DRaaS.
 7. BaaS.
 8. BaaS.
 9. DBaaS.
 10. MaaS.
 11. DaaS.
 12. STaaS.
 13. NaaS.

Найпопулярнішими і жаданими залишаються PaaS (Platform as a Service-Платформа як Послуга), SaaS (Software as a Service-Програмне забезпечення як Послуга), STaaS (Storage as a Service-Сховище як Послуга) і BaaS (Backup as a Service-Резервне копіювання як Послуга).

Такий набір послуг від одного або декількох хмарних сховищ дозволить реалізувати повний цикл бізнес-процесів, починаючи зі створення віртуальної платформи для автоматизації управлінської системи, закінчуючи отриманням всіх продуктів в рамках платформи SaaS. Це можуть бути поштові сервіси або та ж версія хмарного 1С.

Модель хмарного сервісу STaaS є заключною в даному переліку, так як дозволяє отримати необхідний обсяг віртуального дискового простору для реалізації всіх вищезазначених завдань.

Користувачеві досить лише вибрати кращу комплексну пропозицію, яке гарантуватиме повний цикл робіт в рамках одного хмарного сервісу. Ціна оренди залежить від обсягу обраних послуг та періоду використання. Знижки надаються великому та середньому бізнесу при оренді від 6 місяців – ринкова пропозиція.

Секс-скандал у владі: голову райдержадміністрації з коханкою-секретаркою рятували у лікарні, бо парочка не змогла роз’єднатися після сексу

Львів’янин скаржиться на виступ Зеленського російською мовою