111

Голова Літинської РДА Ярослав Чернега, що Вінниччині, відзначився секс-скандалом: його разом із коханкою госпіталізували в лікарню через заняття сексом, бо не могли «роз’єднатися». Про це повідомляє вінницьке видання «33-канал».
ЗМІ зазначає, що голова РДА, який був призначений за квотою БПП у січні 2015 року, у своєму кабінеті займався сексом із підлеглою. Під час цього сталась надзвичайна ситуація, і коханців госпіталізували у місцевий медичний заклад. Чого саме налякалась секретарка – не уточнюється.

Голова Літинської районної державної адміністрації Ярослав Чернега

“Кажуть, цю парочку везли в лікарню під службовою скатертиною з кабінету голови району! “Розкліщення” тривало 40 хвилин. Бо розлучити коханців змогли лише лікарі “районки”. І тут “член попав у плєн” в кінці каденції голови РДА! Ось такі шокуючі подробиці секс-скандалу районного значення нині переповідають очевидці за 30 кілометрів від Вінниці. Не секрет, що голова РДА “зажигав” із своєю підлеглою… І з цього приводу по району ходять смішуточки, що “порохоботи” в коханки обирають білявок! Бо кажуть, що ця чиновниця спеціально перефарбувала волосся “під блонду” на догоду своєму кавалеру”, – пише ЗМІ.

Місцеві жителі в коментарях стверджують, що у надзвичайну ситуацію потрапив голова Літинської РДА та його секретарка.

У Тернополі на початку 2000-х в таку ситуацію потрапив доцент педагогічного університету. Бідолаху з лаборанткою накрили скатертиною зі столу і пронесли через три поверхи університету.

 

3 comments

  1. Аноним

    А про роботу заводів та фабрик, про ріст економіки, про “свинарку і пастуха” коли писати почнуть? Чи будемо далі кописартися в чужому багні?

  2. Даник Михайло

    так і будемо копирсатися в чужому, бо досі – в Анонімах “ходимо”, на жаль… Боїмося “показати себе”… Так і буде…

  3. Аноним

    та хіба треба нам такі “біди-голови”, що навіть нормально сексом не можуть займатися, не говорячи вже про керування районом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.