111

9 червня 2019 року стане пам’ятною датою для борщівських шахів. Саме цього дня відбулись Установчі збори засновників Федерації шахів Борщівщини – громадської організації, метою діяльності якої є сприяння розвитку шахів в межах об’єднаних територіальних громад та сільських рад Борщівського району Тернопільської області, підвищення їх ролі у всебічному і гармонійному розвитку особи, формування здорового способу життя, задоволення та захист спільних інтересів своїх членів.

Учасниками історичного зібрання одноголосно прийнято рішення про визначення найменування організації та юридичної адреси, затверджено Статут та обрано керівний склад. Попереду ще велика та нелегка робота щодо реєстрації Федерації згідно чинного законодавства, розробки власного логотипу, програми, залучення нових шахістів, меценатів, але найважливіший крок у становленні шахового спорту на Борщівщині вже зроблено.

Як і годиться, таку визначну подію борщівські шахісти відзначили … шаховим турніром під символічною назвою «Успішний старт». У дружньому колі, з хорошим настроєм та позитивними емоціями гравці зіграли 7 турів, маючи по 15 хвилин до кінця партії. Переможцями стали: І місце – Кизима Руслан, ІІ місце – Кубей Яків, ІІІ місце – Романець Роман.

Ігор Багрій – новообраний президент Федерації шахів Борщівщини нагородив переможців медалями та грамотами, а всіх присутніх привітав із вдалим початком і заснуванням першої серед районів області шахової федерації. Вірю, що з такою ініціативою та ентузіазмом шахи на Борщівщині дійсно матимуть не лише успішний старт, а й розвиток і процвітання.
‎Тетяна Скорохід1 comment

  1. Даник Михайло, 60 років

    Таню ! 9-го – грали, а Ви аж 17-го ” згадали ” ? Нема кому ШИРОКО РОЗРЕКЛАМУВАТИ хоч одне ДОБРЕ ПОЧИНАННЯ на Борщівщині ( забутій Богом і Людьми “великими” )… Що Ми – не ВАРТІ того, щоб повсюдно, як говориться – “по всіх швах” пишатися своїм районом ?? Чого в Нас нема : гарних ансамблів ? Гарних хорів жіночих, чоловічих ? Куховарів толкових ( щоб і смачно, і щоб Людей не потравити ! ). Розумних Людей в районі НЕМА ? А таки нема Розумний КЕРІВНИКІВ : нема ЗОВСІМ голови районної ради ?!! Чому ? Нема толкової голови РДА ?! Чому ? Що в районі – не можна за 4 роки “скомпонувати” якусь невелику, але дієву будівельну фірму, на кшалт колишньої ПМК ??! Чого треба ? Коштів ? Дольова участь кожної із ОТГ, та й просто сільрад, які вже бачать свою перспективу в місцевому розвитку, щось планують збудувати – добудувати ( склад на дрова, бо котельні – перероблені ), будівлю сільради чи й майстерню якусь…І Люди би мали роботу, хай небагато, хай 30 – 40 чоловік, але – СВОЇ робочі, і ті кошти, що витрачаються на ті невеликі будови/добудови – РОБОТУ ж зроблять свої Люди, то й податки – ЗАЛИШАТЬСЯ в Нашому районі !!! Як “круговорот води в природі” з шкільної географії… Ех, курва, як те все ” начальство надуте “, а в натурі – дурне як пробка, що не може своєчасно й ГРАМОТНО нічого рішати – та посідає по ПАРТІЙНОМУ принципу якусь важливу для району посаду ?! Вивезти в посадку, відпизд…ти та хай йде нах… Пияків розплодили в “білому домі”, Хто буде думати за район ??! В кінці 80-х минулого століння – в районі було 5 Героїв соц. праці !!! Скапарилися Ми з тими політичними “кастингами”, ПОРА… по кваліфікаційному принципу призначати ПРОФПРИДАТНИХ ! І ще – щоб підтвердити профпридатність – боксер зо 2 рази на рік виходить на ринг ( захищати свій титул ! )… В Україні – останні 3 роки – навіть ПУБЛІЧНОГО Звіту не робить ні уряд, ні голови ОДА, ні тим більше РДА !!! Пиздити все треба, щоб аж шуміло в дверях… до СІЗО !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.