“Червоний пояс” під Почаївською Лаврою зберігає інтригу виборів

Поділитися

Ігор ВАСИЛІВ 

Один з найбільш консервативних округів Тернопільщини – “північний” – досі зберігає інтригу хто ж там переміг: чи свободівець Головко, який вже двічі був там нардепом чи нове обличчя – “слуга народу” з команди Зеленського Ігор Василів. Останній значно кращий варіант з погляду розвитку громадянського суспільства. Головко – це консервування анахронізмів і всілякої нечесті, на яку багата політична біографія пустопорожнього нардепа.

Тотальний програш свободівців на решті округів поставив би крапку на політичних пристосуванцях тягнибакса, які використовували десятиліття патріотичні гасла і вишиванки у своїх меркантильних цілях.

Правда, Михайло Головко ще може використати тітушок, щоб зірвати підрахунок голосів. Таку ганебну практику один з найтупіших нардепів частенько застосовував у своїй діяльності, як от блокування Тернопільської міської ради звезеними з Хмельниччини молодиками.

Правда, за паралельним підрахунком перемагає Ігор Василів. У нього майже на 2 тисячі голосів більше.

Приємно радує, що у глибокій дупі колишній регіонал, а нині радикал Богдан Яциковський і дивує велика кількість голосів за кандидата від партії “Батьківщина”.

Тернополяни скептично оцінили порошенківські реформи і обрали зе-кандидата

Регіонал Чайківський стане нардепом від націоналістичних Бережан, Зборова, Козови і Підгаєць