Жоден президент в історії України не мав такої довіри

Поділитися

За словами директорки фонду “Демократичні ініціативи”, жоден президент в історії України такої довіри не мав.
Президентові України Володимиру Зеленському довіряють 70% громадян. Про це свідчать результати опитування фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва.

“Медовий місяць” Зеленського триває. Новообраний президент Володимир Зеленський зараз має довіру 70% громадян. Жоден президент в історії України такої довіри не мав, у Ющенка був за 50… Це найвищий результат”, — сказала директор фонду Ірина Бекешкіна на презентації опитування в середу в Києві.

За її словами, згідно з дослідженням позитивний баланс серед політичних лідерів мають члени команди Зеленського: Дмитро Разумков, у якого баланс довіри +25, і Андрій Богдан (+5).

“Що стосується інших лідерів політичних сил, які увійшли до складу Верховної Ради , то у них баланс довіри-недовіри негативний. Навіть у Святослава Вакарчука мінус 25. Юрій Бойко -35, Юлія Тимошенко -63 і Петро Порошенко -72. Це баланс, тобто наскільки недовіра перевищує довіру”, — зазначила Бекешкіна.

Загальнонаціональне дослідження громадської думки населення України проведено з 8 по 20 серпня 2019 року фондом “Демократичні ініціативи” ім. В. Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології.

Опитування проводилося у 103 населених пунктах у всіх областях України, окрім АР Крим. У Донецькій і Луганській областях опитування проводилися тільки на підконтрольних Україні територіях.
Всього опитано 2040 респондентів старше 18 років. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%, повідомляє dt.ua

Какие ювелирные подвески носят знаменитости

У власних «електронних кабінетах» вже працюють майже 900 роботодавців Тернопільщини