Звернення футбольного клубу “Нива” Тернопіль до громадськості

Поділитися

Зіграні два кола футбольного сезону 2019/20 у Другій лізі підтвердили наміри нашої команди поборотися за першість у Групі А та підвищитися у класі. Із завданням на літньо-осінній період команда впоралася і, як наслідок, “Нива” одноосібно посідає перше місце.

Такий результат перш за все заслуга злагодженої роботи усього колективу футбольного клубу “Нива” — футболістів, тренерського штабу, персоналу та керівництва клубу. А також усіх уболівальників, які вірили у команду та підтримували її впродовж цього півріччя.

Але попереду нас очікує не менш важлива місія — провести вдалу підготовку до завершального третього кола.

Природно, що успішний виступ команди тягне за собою збільшення фінансових витрат. І напередодні нового року ми стоїмо на порозі формування річного бюджету клубу, який повинен включати у себе і потенційні витрати для участі у Першій лізі.

Ні для кого не секрет, що увесь тягар фінансування футбольного клубу “Нива” лежить на плечах лише однієї структури. Жодної сторонньої допомоги ні від влади, ні від інших приватних компаній футбольний клуб не отримує.

Ми бачимо яскраві приклади плідної співпраці бізнесу та влади у інших командах Другої та Першої ліг, зокрема, за наявною нам інформацією, місцеві бюджети виділяють:

“Металург” – 21 млн., “Прикарпаття” – 20 млн. грн., “Поділля” – 4 млн., “Нікополь” – 7 млн., “Кристал” – 6 млн., ФК “Калуш” – 3 млн.

Ми готові розглянути будь-які варіанти співпраці та співфінансування клубу, аж до переформатування форми власності у акціонерне товариство, що дозволить потенційнм інвесторам стати безпосередніми акціонерами клубу.

У разі, якщо нам не вдасться знайти підтримки у владних чи інших структур, клуб цілком серйозно ризикує не брати подальшої участі у Всеукраїнських змаганнях та втратити професіональний статус.

Просимо уболівальників та журналістів домомогти нам у цій ситуації та спільними зусиллями зберегти бренд “Нива” Тернопіль з більш ніж 40-річною історією!

Мін’юст дозволив називати євреїв “жидами”

В Україні затвердили вартість трансплантації органів