У Тернополі зірвали показ українських фільмів “Наші котики” та “Мої думки тихі”

Поділитися

Єдиний діючий кінотеатр у Тернополі “Сінема Сіті” сьогодні зазнав дошкульного удару з боку орендодавців – власників торгово-розважального центру “Подоляни” – товариства “Теркурій 2”. Сьогодні о 9 годині “Сінема Сіті” залишився без світла. Власники приміщення вимкнули подачу електроенергії, тим самим порушивши ухвалу Господарського суду Тернопільської області про неперешкоджання діяльності кінотеатру до вирішення судового спору по суті. Суть непорозуміння проста як двері: адміністрація “Сінема Сіті”, згідно договору оренди та чинного українського законодавства вважає, що має право першочергової оренди, оскільки за десятиліття вклали значні кошти в ремонт приміщення, обладнання та розкрутку місця. Власники ж приміщення хочуть, звісно, більше прибутків. Чи вони створять свій кінотеатр, чи запросять іншу кіномережу – не важливо. Суть справи в тому, що українці, які розкрутили справу у Тернополі, тепер можуть бути викинуті на вулицю. І це сигнал всьому бізнесу не лише в Україні, але й зарубіжжю, що вкладати кошти у файному місті вкрай небезпечно. Звісно, суди ще попереду і вони триватимуть не один місяць. Але це фінансові втрати. Десятки тисяч гривень на добу. Не отримають свої відсотки з прибутку й українські кіновиробники.

Але найбільша втрата, на нашу думку, постраждають пересічні тернополяни та мешканці нашого краю, які не матимуть змоги дивитись якісні та патріотичні кінострічки на великому кіноекрані.

Сотні тернополян сьогодні не змогли переглянути українські стрічки “Наші котики” та “Мої думки тихі”. На презентації стрічки “Наші котики” у Тернополі 25 січня був особисто онук лідера українських націоналістів Степан Бандера. Онук Бандери прилетів спеціально з Канади, щоб привернути увагу українців до фільму.

Голова кінокомісії, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра також брав участь у прес-конференції, закликав тернополян обов’язково подивитись стрічку.

Наразі ситуація надзвичайно сумна. Вбивають єдиний діючий кінотеатр в Тернополі. перетворюють наше місто у глуху провінцію. Дивуватись тому, що звідси виїжджають люди, не має чого.

Ви б бачили очі сотні юних українців, які їхали зі всієї області, щоб переглянути сьогодні патріотичну кінострічку, а їх зустріла темна пустка… Люди забронювали квитки, а зіткнулись із…

Інтернет-газета “Про все” повідомляла про дикунську ситуацію, яка мала статися і… сталося.

Завершено розслідування щодо водія, який вчинив смертельне ДТП у Теребовлянському районі

Зеленський звільнив Богдана і призначив Єрмака головою офісу Президента