Слід зазначити, що це не лише позиція активістів і влади, а й громадськості. В опитуваннях, що проводились останні місяці, зборівчани проти рішення жменьки чиновників Тернопільської облдержадміністрації, адже не розуміють логіки подібного приєднання. Один із заступників голови облдержадміністрації Олег Валов, який впроваджує адмінреформу на Тернопільщині, родом з Бережанщини, хоче створити ще четвертий район – Бережанський. За рахунок Зборівського, Козівського та Підгаєцького районів. Але Зборівщина хоче до так званого Тернопільського району. Адже це зручніше для самих людей. Як відомо, у Тернопільській області після адмінреформи буде три райони – Тернопільський, Чортківський і Кременецький. За всіма показниками – кількість населення, економічний потенціал, грошові надходження в області просто не має ресурусу на створення четвертого району…
Вчора, після двохгодинного обговорення прийнято рішення провести збори громадськості Зборівського району 3 червня (середа), де зможуть висловити свою позицію більша кількість людей. Вони відбудуться о 13:00, на площі біля Т. Шевченка. До середи в. о старост сіл району збиратимуть підписи у своїх селах. На збори буде запрошено керівництво району, області, народного депутата, ЗМІ, представники інших районів, якими хочуть “підсилити” штучне бережанське утворення, та усіх, кому не є байдужою доля Зборівського району. У разі ігнорування позиції людей керівництвом Тернопільської облдержадміністрації, активісти розглядають можливість пікетів та акцій непокори.
Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ
Долучайтесь до нашої групи у Вайбері
Ми в Instagram
Наша сторінка в facebook
Ми у whatsapp