У Тернополі лабораторний центр замовив у росіян систему для ПЛР-тестування

Поділитися

Тернопільський обласний лабораторний центр 5 червня підписав договір на постачання системи для полімеразної ланцюгової реакції (далі ПЛР) у реальному часі з ТОВ «Вектор-Бест-Україна» вартістю 850 тис. грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Замовили ампліфікатор CFX96 виробництва компанії Bio-Rad (США). Він дозволить в тому числі і проводити тестування на коронавірус за допомогою ПЛР.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19. Згідно з договором, поставка обладнання повинна відбутися до кінця року.

Раніше, в середині травня, ампліфікатор CFX96 замовляв і Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр. Сума закупівлі становила понад 887,5 тис. грн, однак в комплекті замовляли також комп’ютер, принтер і блок безперебійного живлення.

Такий же ампліфікатор у червні замовив Закарпатський обласний лабораторний центр. Постачальником є вже згадане ТОВ «Вектор-Бест-Україна», і ціна аналогічна – 850 тис. грн. Натомість два ампліфікатори CFX96 у травні для Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА інший постачальник планував продати по 800 тис. грн.

Засновниками ТОВ «Вектор-Бест-Україна» є Іван Боднар, Мирон Будзак і Руслан Кундельський, а також російське АТ «Вектор-Бест», бенефіціарним власником якого є Мурат Хусаїнов. Місцем реєстрації усіх співвласників вказано Російську Федерацію. Згідно з YouControl, цьогоріч компанія отримала держзамовлень на понад 8 млн грн, повідомляють “Наші гроші. Львів”

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

21-річний тернопільський підприємець продає медичні маски місцевим медикам за завищеною ціною

Чому у Тернополі, Ужгороді та Рівне повна срака з тестуванням коронавірусу?