Оксану Линів визнали найкращою диригенткою 2020 року у Німеччині

Поділитися

Німецький журнал Oper! у понеділок, 1 грудня, оголосив цьогорічних лауреатів нагороди Oper!-Award, яка присвячена винятково оперному мистецтву. При ц ьому в номінації “Найкраща диригентка” була відзначена українка Оксана Линів – за виконання творів угорського композитора Бели Бартока у Баварській державній опері.

Як зазначила на своїй сторінці у Facebook диригентка, “особливої уваги на думку жюрі заслужила моя постановка опери Бартока “Замок Герцога Синя Борода”.

Нагороду Oper!Award присуджують з 2019 року в 20 категоріях. Через пандемію коронавірусу цього року не проводилася публічна церемонія вручення нагород, проте на сайті журналу можна подивитися інтерв’ю з лауреатами. Німеччина є провідною оперною державою світу, адже в країні діють понад 80 оперних театрів, тоді як загалом на планеті нараховується приблизно 560 опер.

Нагадаємо, що наступного року Оксана Линів стане першою жінкою-диригенткою на всесвітньо відомому Байройтському фестивалі. Про це у вересні повідомила директорка фестивалю Катаріна Ваґнер (Katharina Wagner).

🏆Неочікувана для мене нагорода Oper!Awards від провідних німецьких критиків, заснована оперним часописом “Oper!Das…

Опубліковано Oksana Lyniv Понеділок, 30 листопада 2020 р.

Підписуйтесь на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ

Долучайтесь до нашої групи у Вайбері

Ми в Instagram

Наша сторінка в facebook

Ми у whatsapp

У 2021 році в Україні вся сфера обслуговування буде українською, що є цілком логічним. Дивно, що це не діє з 1991 року

Митрополита Луцького Православної церкви України Михайла Зінкевича помітили у коштовній норковій шубі