У луцькому «Епіцентрі» чоловік притворився продавцем і «продав» покупцю три плазми і холодильник

Поділитися

В обласному центрі Волині судили шахрая, який ще в 2016 році, прикинувшись продавцем в гіпермаркеті «Епіцентр», обманув чоловіка, «продавши» йому три телевізори та холодильник за 22 тисячі гривень.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, 6 січня 2016 року раніше судимий шахрай під час телефонної розмови повідомив чоловіка, що зможе продати холодильник та три телевізори «LG» за ціною нижче ринкової.

Через три дні у гіпермаркеті «Епіцентр» злочинець повідомив потерпілому, що нібито працює продавцем. Він сказав чоловіку, що три телевізори та холодильник коштуватимуть 22 тисячі гривень. Потерпілий, нічого не підозрюючи, віддав гроші шахраю, після чого той зник.

У суді уродженець Черкаської області, в якого раніше було 13 судимостей, повністю визнав свою вину. Проте шахрай не відшкодував завданих збитків.

Потерпілий в своїй заяві зазначив, що будь-яких претензій як матеріального, так і морального характеру до обвинуваченого не має та не наполягає на призначенні суворого покарання.

Відтак, шахраю призначили покарання у виді 1,5 року позбавлення волі, змінивши це покарання на умовне, повідомляє volyn24.com

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

США підтримали санкції щодо телеканалів “112 Україна”, NewsOne та ZIK

Танець під державний переворот “підірвав” інтернет