Чому iPhone 11 досі популярний?

Поділитися

Вихід одинадцятого покоління смартфонів від Apple у вересні 2019 року викликав досить багато емоцій у фанатів. Адже ті версії були насичені технічними розробками та відкриттями. Але що робить iPhone 11 на ALLO досі популярним, чому з виходом нової серії він не втрачає своїх позицій?

Приємний дизайн

І хоча більшу частину часу телефон ховається за чохлом, його візуальне оформлення та побудова корпусу впливають на вибір. Так, iPhone 11 має:

  • великий вибір кольорів — шість, з них класичні та нетипові;
  • корпус з алюмінію та міцного скла з усіх боків;
  • 3D-скло, яке зливається з рамкою.

Цей дизайн вважається найбільш вдалим за останні роки серед «яблучної» продукції.

Швидка робота

У цій серії використовується досить міцний процесор А13 Bionic, що працює на базі 7-нм. У той час він вважався найбільш потужним у світі. Виконує більше ніж 1 трильйон задач на секунду.

Графічний процесор також виділяється. GPU на 20% швидше за попередню версію, яка використовувалася в XR. До цього покращено також енергоощадження під час роботи.

Нова камера

Що дійсно вразило публіку, так це блок з декількома камерами. Загальний фотомодуль отримав класичні 12 Мп, декілька режимів знімання та автофокус. Але новий варіант

камери — надширококутна, яка має кут огляду 120º та гарну діафрагму f/2.4. Масштабування завдяки розвиненому зуму також стало приємним бонусом.

З’явилися можливості зйомки та фотографування у нічному режимі, де значно покращується якість зображення. Отже, цей флагман iPhone 11 має гарні універсальні характеристики.

Академічний театр у Кам’янському провів тендер через Prozzoro, щоб купити пиріжок за 8 гривень в супермаркеті АТБ

Хочеш бути завжди в тренді? Модні тенденції макіяжу весна-літо 2021