Жінка з Тернопільщини попіарила прокремлівський телеканал “Інтер”

Поділитися

10 березня під час ефіру на телеканалі прокремлівського «Інтера» на очах у ватних телеглядачів Віра Омельчук з Тернопільщини зробила макіяж без допомоги рук за 12 хвилин 48 секунд. І стала володаркою нового рекорду України – «Мінімальний час нанесення макіяжу ногами». Рекорд сумнівний, тому що не дай Боже комусь пережити таке, як пані Вірі. Але піарники прокремлівського телеканалу залучають наших земляків щоб хоч якось втримати аудиторію.

39-річна Віра Омельчук з невеличкого села на Тернопільщині народилася без рук, але це не завадило їй вийти заміж, народити двох дітей та опанувати професію візажиста. Після того, як від неї пішов чоловік, жінці довелося навчитися самостійно заробляти гроші, щоб годувати сина і дочку. Любов до життя і сила волі допомогли їй перенести всі труднощі.

«З дитинства я навчилася все робити ногами, навіть вишивати хрестиком, – розповідає героїня. – Мейк-ап полюбила 12 років тому – спочатку просто доглядала за собою, потім стала фарбувати подружок, а згодом опанувала мистецтво макіяжу. Результат подобається моїм клієнтам. Це головне. Тепер своїм прикладом хочу показати всій країні, що люди з інвалідністю здатні на багато що. Коли є віра, бажання і натхнення, – все можливо! Цей рекорд присвячую своїм дітям – Евеліні та Арсенію. Хочу довести, що їх мама багато чого вміє, все доб’ється і завжди буде їх любити».

«Національний реєстр рекордів України номінує Віру Омельчук на національний рекорд – «Мінімальний час нанесення макіяжу ногами », – констатував так званий експерт Національного реєстру рекордів України Віталій Зорін.. Те, що ці рекорди – і їхня реєстрація – сумнівний бізнес в україні – знає вже кожен свідомий українець.

У минулому столітті “ватну публіку” розважали люди з різними вадами. Схоже, аудиторію, яка “хаває путінське інформаційне лайно”, треба підгодовувати ось такими шоу.

Жінка молодець. що дає собі раду. Але прикро, що її використовують прокремлівські сили.

У часи до коронавірусу у Тернополі такими псевдорекордами з найбільшої ковбаси чи найбільшого казана з юшкою прикривали суть алкогольних фестивалів у центрі файного міста чи у парках.

А в прес-релізі телеканалу Інтера йдеться:

– В Україні багато досягнень, пов’язаних з макіяжем та різними косметичними процедурами, в основному це або масові рекорди, або на час. Але в техніці, якою володіє Віра, раніше ніхто не відзначився ні в Україні, ні в Європі. В даному рекорді в першу чергу мало значення відповідність усім вимогам по макіяжу, час – другорядний фактор. Всі необхідні умови виконані. Це означає, що рекорд України встановлено».

За словами Віталія Зоріна, коли представники Національного реєстру рекордів України вперше побачили відео, на якому Віра Омельчук наносила макіяж і вишивала без допомоги рук, всі були вражені. «Ми готові продовжити і зареєструвати як національне досягнення України ще один рекорд Віри по виготовленню прекрасних творів – вишивок», – повідомив він.

Що тут скажеш – знайшовся б спонсор – а реєструвати можуть все.

Хочете отримувати новини в месенджер? Підписуйтеся на наш ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ чи долучайтесь до нашої групи у Вайбері Ми є також в Instagram , у facebook та  whatsapp

Чи можна заразитися коронавірусом на свіжому повітрі?

Як влада в Тернополі інформаційно маніпулює